1 Puan (En Düşük)2 Puan3 Puan (Orta)4 Puan5 Puan (En Yüksek) Değerlendir
Loading...
ID: 38619
Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 20 saniye
Dizin: Uu

Adres: 17 Eylül Mahallesi Bandırma / Balıkesir
Tel: 444 84 87

Bilgilendirme:

Uğur Soğutma ürünleri için servis talebi isteğinizi veya montaj talebini isteğinizi internet üzerinden form doldurarak yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Servis telefon numarasını aramadan bu işlemleri internet üzerinden kendinizde yapabilirsiniz.

Uğur Soğutma Servis ve Montaj Talebi

Servis ve montaj talebi için üst tarafta bulunan adresten Uğur Soğutma sitesi ve servisler sayfasına giderek açılan sayfada sıra ile Ad Soyadı, Mail adresi, Telefon, Adres, İl, İlçe, Talep Açıklaması, Mesaj ve Güvenlik Kodu alanlarını doldurarak forumu göndermeniz yeterlidir.

Ad ve soyadı alanına ürün sahibinin ismini, ilçe alanına eğer merkez’de iseniz merkez olarak girmenizi, ilçe olanlar hangi ilçe de ise o ilçenin adını, mesaj alanına yazmak istediğiniz mesajın detaylarını girmeniz gerekmektedir.

Bu sayfada bulunan güvenlik kodu alanı ise sizin formu doğrulamanız için gerekli olan alandır. Bu güvenlik kodu alanı her sayfaya yeni girişinizde veya sayfayı yenilediğinizde değişmektedir. Burada yer alan harf ve rakamları büyük, küçük harf olarak nasıl yazılı ise aynen girmeniz gerekmektedir.

Servis veya montaj talebiniz için aldığınız firmanın adını mesaj alanına yazabilirsiniz. Yazmış olduğunuz tüm forum bilgilerini göndermeden önce tekrar doğruluğunu kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Yanlış verilen bilgiden dolayı işiniz uzayabilir. Formu göndermeden önce en baştan doğru şekilde girdiğinizi kontrol ediniz ve form talebini gönderiniz.

Harita

Yorum Yaz

Üyelik gerektirmez. Direk yorum yazabilirsiniz.

Uğur Yetkili Teknik Servis Bandırma, Bandırma, Balıkesir için bir yorum yapılmış.

 1. Şikayet:

  Teldizin.com Yanlış Telefon Numaraları

  Belirtilen telefon numaraları yanlış, Bandırma Uğur servisi diye çıkan numara bayiinin numarası. Servis telefonu diye sürekli olarak aranıyoruz ve firma hiçbir düzeltme yapmıyor, firmaya ulaşılamıyor. Teldizin.com’un vermiş olduğu telefon bilgilerinin acil olarak düzeltilmesi gerekiyor. Ayrıca firma Web sitesinde hiçbir kontak yok düzeltme için ulaşabileceğimiz bir danışma hattı mevcut değil.

  Cevap:

  Sayın Şikayetvar.com yetkilileri,

  Alt tarafta bulunan metni cevap alanında yayınlamanızı rica eder, bilgilendirme için teşekkürler ederiz, iyi çalışmalar.

  Ece Hanım site içerisinde yorumlar alanına yazmış olduğu gün düzeltilme yapılmış. Servis numarası site içerisinde 444 84 87 olarak değişmiştir. Ece Hanım tahminen site içerisinde değil de arama motorları alanında telefon numarası gördüğü için güncellemediğini düşünmektedir. Arama motorlarına güncelleme bilgisi de gönderilmiştir.

  Bu adresten güncellediğini görebilir: https://www.teldizin.com/ugur-yetkili-teknik-servis-bandirma.html

  Sitenin iletişim bilgileri sitenin hemen altında Hakkınızda (İletişim) alanında bulabilirsiniz. Sikayetvar.com da orada olan bilgilerden ulaştığı anlaşılmaktadır.

  Ece Hanım’a bilgilendirme için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.