Türk Telekom TT Ayvalık Satış Destek, Ayvalık, Balıkesir

Adres: Fevzipaşa Mahallesi Vehbibey Mahallesi Numara: 95 Ayvalık / Balıkesir
Tel: 0 532 361 13 22

Genel Bilgilendirme:

Destek ve Hizmet Alanları ev telefonunu, cep telefonu, internet, tv, faturalı veya faturasız hat, mobil ürünler ve paketler, hat başvurusu ve telekomünikasyon işlemleri. TTNET, AVEA ve Türk Telekom markaları “Türk Telekom” tek marka olarak birleştirilmiştir.

Çalışma Saatleri:

Pazartesi: 09:00 — 18:00
Salı: 09:00 — 18:00
Çarşamba: 09:00 — 18:00
Perşembe: 09:00 — 18:00
Cuma: 09:00 — 18:00

Cumartesi: 09:00 — 18:00
Pazar: KAPALI

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Türk Telekom TT Ayvalık Satış Destek, Ayvalık, Balıkesir için 3 şikayet, yorum yazılmış.

  1. 10.09.2020 tarihinde aldığım eve internet bağlatmak için başvurdum. Orada hat yok diye mesaj geldi. Oysa benden önceki ev sahibi tek da abone evde internet kablosu var. Bir zahmet gelin bağlayın.

    İnternet başvurusu yaptığım Kumlubahçe sitesinde hatta evde bağlantı var. Sizin haberiniz yok. Kablosu bile içeride.

  2. Bir iletişim şirketi olan telekom için inanılmaz kötü bir iletişime sahipsiniz . Ayvalık telekom müdürlüğüne hiçbir şekilde ulaşılamıyor yani kendilerine ulaşılamayan bir iletişim şirketisiniz.

  3. Ben balıkesir ayvalık türk telekom bayisinde çalışan bey efendiden şikayete bulunuyorum, ben mehmet kurnazdan ve esim emine kurnazcan türkcelden numaramı türk telekoma taşıdım.

    Türkcelde yurt dışına çıktığım zaman otomatik olarak türkcel hemen yurtdışından telefon görüşmesi yapabiliyordum biz 6.12.2019 isviçreye 4 aylığına oğlum davet etti, biz su an isviçeredeyiz.

    Türk cep numaramızla telefon görüşmeleri yapamıyoruz, Allahtan oğlumun evinde internet var, bende hemen oğlumun internetinden faydalanarak vatsaptan ayvalıktaki türk telekom çalışanına durumu anlattık bize yardımcı olacağına bize yardımcı olmadı ve yüzüme telefonu kapattı, yani bize yardımcı olmadı, artık bizde şu an telefon falan edemiyoruz, türkiyeye gelince türk telekomdan çıkacağız.