Türk Telekom İzmir Bölge Müdürlüğü, Konak, İzmir

Adres: Akdeniz Mahallesi Fevzi Paşa Bulvarı Numara: 13 Konak / İzmir
Tel: 0 232 555 10 00

Genel Bilgilendirme:

Site içerisinde (Teldizin.com) ilgili yer ile iletişime geçmek için iletişim bilgileri verilmektedir. İletişim bilgilerini üst tarafta görebilir, sayfa altında harita alanını kullanarak ilgili yerin harita konumunu görebilir, yol tarifi alabilir, haritayı büyütebilir veya küçültebilirsiniz.

Sayfa sonuna doğru diğerlerini görün menüsünden burası ile alakalı diğer alternatifleri görebilirsiniz. Site içerisinde daha geniş alternatifler için site altında listele menüsü yanında bulunan metinlerden ilginizi çeken metini seçerek ulaşabilirsiniz. Alternatif telefon numaraları ürün, hizmet ve diğer iletişim ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabilir.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Yorum yazarken siteye üye olmanız, üye girişi yapmanız gerekmez! Üyeliksiz değerlendirme yapabileceğiniz gibi yorum ve görüşlerinizi de paylaşabilirsiniz. Yazdığınız metin yorum ile diğer ziyaretçileri bilgilendirebilirsiniz.

Yorumlarda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun, sürekli büyük harf kullanmadan, hakaret, aşağılayıcı veya argo sözlerden kaçınarak, elinizden geldiğince Türkçe imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgiler içermeyecek şekilde yapmanızı rica ederiz.

Yorum ve görüşler site moderatörleri tarafından kurallara uygunluğu incelenerek yayına alınmaktadır. Kurallara uygun olarak yazılmayan yorum veya yorumlar onay verilmeyerek site içerisinde yayına alınmayacak, silecektir. Yorumlarınızı kurallara uygun olarak paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Türk Telekom İzmir Bölge Müdürlüğü, Konak, İzmir için 5 şikayet, yorum yazılmış.

  1. Evde 4 türk Telekom cep hattımız var fakat iletişimde çok sorun yaşıyoruz çekmiyor. Telefon elimizde oda oda dolaşıyoruz aradım fakat sonuç değişmedi.

  2. Millet uzaya gidiyor. Sizin personeliniz işini yapmak için elden 150 TL para istiyor.

  3. Bağlantı yapıldı ve gidildi. 1 haftadır internet yok kullanamıyorum. Modem acık kalsın internetiniz gelecek diyorlar. Kutuda sorun var diyorlar ama sonuç yok.

  4. İzmir gibi bir yerde 30 gündür internetim yok apartmanda herkeste var bende yok. Şaka gibi müşteri hizmetlerini arıyorum kablo arizası var dediler.

    30 gün oldu ne gelen var ne giden bekliyoruz. Ne çocuklar ders çalışabiliyor ne biz internet kullanabiliyoruz.

  5. Sene 2020 olmuş eve internet bağlatamıyoruz. Millet uçan araba üretiyor bunlar bir alt yapı getiremiyor.