Türk Telekom Adıyaman İl Müdürlüğü, Merkez, Adıyaman

Adres: Eskisaray Mahallesi Atatürk Bulvarı Numara: 180 Merkez / Adıyaman
Tel: 0 416 555 10 10

Genel Bilgilendirme:

Site içerisinde ilgili yer ile iletişime geçmek için iletişim bilgileri verilmektedir. İletişim bilgilerini üst tarafta görebilir, sayfa altında harita alanını kullanarak ilgili yerin harita konumunu görebilir, yol tarifi alabilir, haritayı büyütebilir veya küçültebilirsiniz.

Sayfa sonuna doğru diğerlerini görün menüsünden burası ile alakalı diğer alternatifleri görebilirsiniz. Site içerisinde daha geniş alternatifler için site altında listele menüsü yanında bulunan metinlerden ilginizi çeken metini seçerek ulaşabilirsiniz. Alternatif telefon numaraları ürün, hizmet ve diğer iletişim ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabilir.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Yorum yazarken siteye üye olmanız, üye girişi yapmanız gerekmez! Üyeliksiz değerlendirme yapabileceğiniz gibi yorum ve görüşlerinizi de paylaşabilirsiniz. Yazdığınız metin yorum ile diğer ziyaretçileri bilgilendirebilirsiniz.

Yorumlarda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun, sürekli büyük harf kullanmadan, hakaret, aşağılayıcı veya argo sözlerden kaçınarak, elinizden geldiğince Türkçe imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgiler içermeyecek şekilde yapmanızı rica ederiz.

Yorum ve görüşler site moderatörleri tarafından kurallara uygunluğu incelenerek yayına alınmaktadır. Kurallara uygun olarak yazılmayan yorum veya yorumlar onay verilmeyerek site içerisinde yayına alınmayacak, silinecektir. Yorumlarınızı kurallara uygun olarak paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Harita

Tt Listele:

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Türk Telekom Adıyaman İl Müdürlüğü, Merkez, Adıyaman için 2 şikayet, yorum yazılmış.

  1. Tek kelimeyle yaptıkları hizmet beş para etmez. Hiç bir işi yapmıyorlar. devamli yatarak maaşlarını alıyorlar.

  2. Adıyaman Besni ilçesi Erdemoğlu mahallesinde ikamet etmekteyim. Bu binada internet in boş kutusu olmasına rağmen müşteri hizmetlerini arıyorum alt yapı yok diyorlar. Adıyamanla görüşmemi istediler bakalım ne olacak.