TFF Türkiye Futbol Federasyonu, Riva, Beykoz, İstanbul

Adres: Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Riva / Beykoz / İstanbul
Tel: 0 216 554 51 00
Diğer Tel: 0 216 554 51 01
Faks: 0 216 319 19 58
Diğer Faks: 0 216 319 19 59
Mail: iletisim@tff.org

Genel Bilgilendirme:

TFF Türkiye Futbol Federasyonu, Riva, Beykoz, İstanbul

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabilir, ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz. Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf ile yazmadan, yasalara uygun, aşağılayıcı cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır. Yorumların yayına alınma süresi azami bir gündür. Nadiren de olsa bu süre iki günü bulabilmektedir.

Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

Harita

Tt Listele: ,

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

TFF Türkiye Futbol Federasyonu, Riva, Beykoz, İstanbul için 4 şikayet, yorum yazılmış.

  1. Şenol Güneş’ten bu takıma hayır gelmez. Biran önce sözleşmesi fes edilmeli, ülkemizi dünyaya rezil etti. bu işi beceremiyor korkak futbolla adam kayırma ile hiç bir zaman Türk futbolu bir adım ileriye gitmez.

  2. Arkadaşlar madem dijitürk verdiniz garibanı düşünün hatanızı düzeltin özetleri istiyoruz

  3. ben bi futbol sever olarak ve bir şanlı salatasaraylı olarak futbol federasyonunu kınıyorum bi sözcük var starlarda soylenen yeter yıldırım demirören ve arkadaşları bu kadarda olmaz be arkadaş fatih terim avrupa maçında açıklama yaptı diye 3 maç ceza ver fenerbahce tribünleri son avrupa maçında 90 dk boyunca galatasaray spor kulübüne küfür ettiler onlara ceza yok bu nasıl adalet be vicdan artik yeteri bilmiyorsanız yeter artık

  4. Yazıklar olsun sahadan kaçan BJK Tolga Şenol Güneş’in Oğuzhan’ın yaptıklarını herkes gördü buna rağmen bey efendi şenola ceza kesemediniz anlaşılıyorki TFF’nin içinde hizmet edenler var. bu cezayı verirken ne düşündünüz acaba stadında olanların hiç birini görmüyorsunuz. BJK ya olan ………. böyle ödüyor.