Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Mehmet Durman Caddesi Numara: 3 Merkez / Yalova
Tel: 0 226 812 16 46

Çalışma Saatleri:

Batı İller: Hafta İçi: 09:00 – 18:30 | Cumartesi: 09:00 – 14:30 | Pazar: Kapalı
Doğu İller: Hafta İçi: 08:30 – 18:00 | Cumartesi: 08:30 – 14:00 | Pazar: Kapalı

Genel Bilgilendirme:

Sürat Kargo Zambak

Sürat kargo şubelerinden kargo takip ve diğer kargo işlemlerinizi yaptıracağınız gibi ayrıca sürat express hizmeti ile dünyanın 250 varacağı adrese gönderi yapabilir, sürat anında hizmeti ile kargo bilgilerinizi cep telefonunuza veya mail adresinize alabilir.

Sürat 24 hizmeti ile 24 saatte kadar gönderilerinizi teslim alabilir veya gönderi yapabilir, suit hizmeti ile kargo gönderilerinizin güvenliğini sağlayabilir, sürat internet hizmeti ile kapıdan ödeme imkanını bulabilir, sürat sanal şube hizmeti ile gönderileriniz şubeye gitmeden daha kısa süre ulaşmasını sağlayabilir.

Sürat partner hizmeti ile şirketinize özel taşıma imkanından yararlanabilir, sürat git gel kargo hizmeti ile gönderinizin tekrar size gelmesini sağlayabilir, suitguard hizmeti ile özel paketleme işleminden yararlanabilir, sürat sigorta hizmeti ile sigortalı gönderim yapabilir, özel ambalaj hizmeti ile istediğiniz paket ve ambalajı seçebilirsiniz.

Sürat kargo diğer şubelerini görebilmek için alt tarafta bulunan listele menüsünü kullanabilir ya da sitenin arama kutusunu aramak istediğiniz şube adı sürat il ve ilçe olarak giriş yaparak arama kutusunu da kullanabilirsiniz.

Sürat Kargo şubeleri 81 il ve ilçelerde faaliyet göstermektedir. Tüm sürat kargo şubelerinin iletişim bilgilerini site içerisinde detaylı olarak görebilirsiniz. Diğer kargo şirketlerine bakmak için site altında bulunan listele menüsünü kullanarak size en yakın alternatif kargo şirketlerine bakabilirsiniz.

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

5 Şikayet, Yorum Yazılmış

 1. Kerimhan soylu 4 Haziran 2020

  İşinizi hakkıyla yapın. Teslim tarihi olan Kargo bir hafta geçmesine rağmen gelmedi

 2. Serap 10 Eylül 2018

  isminizi değiştirip beş para etmez kargo yazın bence 2 gündür önemli bir evrakım gelmedi telefonları bile cevap vermiyor

 3. ümmühan 23 Kasım 2017

  Madem o telefonu kapalı tutacaksın ne diye internete o numarayı koydunuz daha kötü yazmak sizin için allah nasıl biliyorsa öyle yapsın yalova zambak şubesi çalışanları.. …

 4. yaşar kiraz 9 Eylül 2017

  Telefonunu arıyorum ama çalma sesi bile duyulmadan kapanıyor bi türlü ulaşamadım ben tekzen’den kitaplık almıştım kargoyla elime ulaştığında kutuyu açtım monte etmek için kenarları kırıkltı tekrar iade edicem inşallah bi sorun olmaz.

 5. Sibel Erken 2 Eylül 2016

  Teslimata kadar kargomun sizi yakışır bir şekilde sorunsuz olarak taşınmasını ve adıma teslim edilmesini istiyorum.