Sürat Kargo Şehitlik Şubesi, Mamak, Ankara

Adres: Saimekadın Mahallesi Mamak 2-60 Çiftno Caddesi Numara: 50 Mamak / Ankara
Tel: 0 312 320 55 04

Çalışma Saatleri:

Batı İller: Hafta İçi: 09:00 – 18:30 | Cumartesi: 09:00 – 14:30 | Pazar: Kapalı
Doğu İller: Hafta İçi: 08:30 – 18:00 | Cumartesi: 08:30 – 14:00 | Pazar: Kapalı

Genel Bilgilendirme:

Sürat kargo şubelerinden kargo takip ve diğer kargo işlemlerinizi yaptıracağınız gibi ayrıca sürat express hizmeti ile dünyanın 250 varacağı adrese gönderi yapabilir, sürat anında hizmeti ile kargo bilgilerinizi cep telefonunuza veya mail adresinize alabilir.

Sürat 24 hizmeti ile 24 saatte kadar gönderilerinizi teslim alabilir veya gönderi yapabilir, suit hizmeti ile kargo gönderilerinizin güvenliğini sağlayabilir, sürat internet hizmeti ile kapıdan ödeme imkanını bulabilir, sürat sanal şube hizmeti ile gönderileriniz şubeye gitmeden daha kısa süre ulaşmasını sağlayabilir.

Sürat partner hizmeti ile şirketinize özel taşıma imkanından yararlanabilir, sürat git gel kargo hizmeti ile gönderinizin tekrar size gelmesini sağlayabilir, suitguard hizmeti ile özel paketleme işleminden yararlanabilir, sürat sigorta hizmeti ile sigortalı gönderim yapabilir, özel ambalaj hizmeti ile istediğiniz paket ve ambalajı seçebilirsiniz.

Sürat kargo diğer şubelerini görebilmek için alt tarafta bulunan listele menüsünü kullanabilir ya da sitenin arama kutusunu aramak istediğiniz şube adı sürat il ve ilçe olarak giriş yaparak arama kutusunu da kullanabilirsiniz.

Sürat Kargo şubeleri 81 il ve ilçelerde faaliyet göstermektedir. Tüm sürat kargo şubelerinin iletişim bilgilerini site içerisinde detaylı olarak görebilirsiniz. Diğer kargo şirketlerine bakmak için site altında bulunan listele menüsünü kullanarak size en yakın alternatif kargo şirketlerine bakabilirsiniz.

Harita

Yorum Yazın

Üyelik gerektirmez, direk yorum yazabilirsiniz!

Sürat Kargo Şehitlik Şubesi, Mamak, Ankara için 7 yorum yazılmış.

  1. Bu şube işini zamanında yapmıyor kargo geç geliyor

  2. Niye telefonları açmıyorlar?

  3. telefonları açmıyorlar kargo şirketi için muhatap bulamıyorsun 10 gündür kargo teslim edilmedi

  4. Bu kargoyla bi daha çalışmam tavsiyede etmiyorum amatör bile olamaz….

  5. İletişim bilgileri süs olarak koyulmuş Ne müşteri hizmetleri nede Şehitlik şubesi telefonlara bakmıyor. Alışveriş yaptığım site burayla çalışıyor diye mecbur kaldım.

  6. kargo hala gelmedi pazartesi gününden beri evi bekliyorum nasıl bı iş anlamadım

  7. hazal çiçek

    Adıma dün bir kargo gönderildi Erzincan ilinden acaba bana bu ne zaman ulaşır kargo benim için erken gelebilir mi ?