Sürat Kargo İbrahimli Şubesi, Şehitkamil, Gaziantep
ID: 8164
1 Puan (En Düşük)2 Puan3 Puan (Orta)4 Puan5 Puan (En Yüksek) Değerlendir
Loading...
Dizin: Ss

Adres: Fatih Mahallesi 14. Sokak Numara: 8 Şehitkamil / Gaziantep
Tel: 0 342 321 15 05

Çalışma Saatleri:

Batı İller: Hafta İçi: 09:00 – 18:30 | Cumartesi: 09:00 – 14:30 | Pazar: Kapalı
Doğu İller: Hafta İçi: 08:30 – 18:00 | Cumartesi: 08:30 – 14:00 | Pazar: Kapalı

Bilgilendirme:

Sürat kargo şubelerinden kargo takip ve diğer kargo işlemlerinizi yaptıracağınız gibi ayrıca sürat express hizmeti ile dünyanın 250 varacağı adrese gönderi yapabilir, sürat anında hizmeti ile kargo bilgilerinizi cep telefonunuza veya mail adresinize alabilir.

Sürat 24 hizmeti ile 24 saatte kadar gönderilerinizi teslim alabilir veya gönderi yapabilir, suit hizmeti ile kargo gönderilerinizin güvenliğini sağlayabilir, sürat internet hizmeti ile kapıdan ödeme imkanını bulabilir, sürat sanal şube hizmeti ile gönderileriniz şubeye gitmeden daha kısa süre ulaşmasını sağlayabilir.

Sürat partner hizmeti ile şirketinize özel taşıma imkanından yararlanabilir, sürat git gel kargo hizmeti ile gönderinizin tekrar size gelmesini sağlayabilir, suitguard hizmeti ile özel paketleme işleminden yararlanabilir, sürat sigorta hizmeti ile sigortalı gönderim yapabilir, özel ambalaj hizmeti ile istediğiniz paket ve ambalajı seçebilirsiniz.

Sürat kargo diğer şubelerini görebilmek için alt tarafta bulunan listele menüsünü kullanabilir ya da sitenin arama kutusunu aramak istediğiniz şube adı sürat il ve ilçe olarak giriş yaparak arama kutusunu da kullanabilirsiniz.

Sürat Kargo şubeleri 81 il ve ilçelerde faaliyet göstermektedir. Tüm sürat kargo şubelerinin iletişim bilgilerini site içerisinde detaylı olarak görebilirsiniz. Diğer kargo şirketlerine bakmak için site altında bulunan listele menüsünü kullanarak size en yakın alternatif kargo şirketlerine bakabilirsiniz.

Harita

Yorum Yaz

Üyelik gerektirmez. Direk yorum yazabilirsiniz.

Sürat Kargo İbrahimli Şubesi, Şehitkamil, Gaziantep için 18 yorum yapılmış.

 1. Ya işinizi adam akıllı yapın yada yapmayın bu nasıl bir müessese ya Kargo kapıya kadar geliyor ama zili çalmadan kağıt bırakıp gidiyor çok saçma!!!

 2. 50 bin defa arıyorum ne açan var ne geri dönüt veren. gelmesi gereken kargom hala gelmedi. korga şirketleri sırasında en sonda bile yer alamazsınız. muhatabımız bile yok. ürünü ben gelip alıp alıcam istemiyorum sizden bir şey onu söylemek için bile telefonu açan yok ya meşgul ya da açılmıyor. Gerekli yerlere şikayet edeceğim.

 3. kaplumbağa bile sizden hızlı getirirdi.

 4. Şu telefona allah için bakın defalarca aradım alan yok internet sitesi calişmıyo

 5. 1 gün içerisinde milyon kez aradım ve açan bir kişi bile yok! Madem cevap vermiyeceksiniz neden oraya numara yazdınız süs olsun diye mi? Üstelik sadece sizin şube için değil şirketin internet sitesinde yayınladığı müşteri temsilcisi numarasına ulaşmaya çalıştım ve sırf o telefona cevap verilsin diye 27 dk telefonda beklemede kaldım bir tane bile müşteri temsilciniz cevap veremedi artık ne kadar yoğunsanız her bir müşteri ile yaklaşık 1 saat sohbet ediyorsunuz sanırım böyle süratli olmaya devam edin.

 6. 500 kere aradım kimse açmıyor sürat kargoymuş cok süratli

 7. iğrenç bi sisteminiz var

 8. HALİL TATAROĞLU

  günaydınlar kardeşim gaziantep ibrahimli şübenizi tam tamına 25 defa tlf aradım cevap vermiyor 0342-3211505 lütfen bizler osandik tlf aramaktan buna bir çare bulun

 9. Yılmaz YILMAZ

  Sabahtan beri sürekli arıyorum ya meşgul yada cevap veren yok böyle iş mi yürür nasıl bir çalışma prensibiniz var şu ürünlerim bir bana gelsin size yapacağımı biliyorum.

 10. Herkes aynı problemden şikayetçi neden Hale’n çözüm yok… demek ki buraya yazmak da boş

 11. Geçen hafta gelmesi gereken kargom halen gelmedi yıl sonunda elimde olur mu acaba arıyorum meşgul çalıyor.

 12. Can sahin

  kargocu eve geldik not bıraktık ne zaman geldiniz ne zaman bıraktınız not neden yok peki?

 13. 0 342 321 15 05 nolu gaziantep ibrahimli şubenize ulaşmak mümkün değil. Hattınız sürekli meşgul planlı bir sisteminiz mevcut değil.

  1. kesinlikle katılıyorum, bu devirde bunları yapmak büyük bir başarı olsa gerek. Hızlı kargo olarak aldığım ürün iki gündür şubede kalıyor, sanırım müşterinin gelip almasını bekliyorlar.

 14. Çok yavaş ilerliyorsunuz kardeşim biraz şu işleri hızlandırın.

 15. şehrizan

  Telefonları neden bakılmıyor ya

 16. Adrese teslim olarak aldığım ürün gelmedi telefonlara da cevap veren yok diğer telefonda aynı.

 17. Hatice ölmez

  N11 den ürün aldım kargo takip bölümünde bir kaç gündür şube de görünüyor hala teslim edilmedi. Arıyorum telefonlarıma cevap da verilmiyor. Kapıya teslim aldım şubeden almak için almadım hayır bari telefonlarımıza cevap verilse nasıl bir şube bu gerekli yerlere şikayet etmek zorunda bırakmayın insanı ya cevap verin ya da ürünü usulünce eve teslim edin!