Sürat Kargo Gölcük Şubesi, Gölcük, Kocaeli

Adres: Merkez Mahallesi Fevziçakmak Caddesi Numara: 54 Gölcük / Kocaeli
Tel: 0 262 412 66 01

Çalışma Saatleri:

Batı İller: Hafta İçi: 09:00 – 18:30 | Cumartesi: 09:00 – 14:30 | Pazar: Kapalı
Doğu İller: Hafta İçi: 08:30 – 18:00 | Cumartesi: 08:30 – 14:00 | Pazar: Kapalı

Genel Bilgilendirme:

Sürat kargo şubelerinden kargo takip ve diğer kargo işlemlerinizi yaptıracağınız gibi ayrıca sürat express hizmeti ile dünyanın 250 varacağı adrese gönderi yapabilir, sürat anında hizmeti ile kargo bilgilerinizi cep telefonunuza veya mail adresinize alabilir.

Sürat 24 hizmeti ile 24 saatte kadar gönderilerinizi teslim alabilir veya gönderi yapabilir, suit hizmeti ile kargo gönderilerinizin güvenliğini sağlayabilir, sürat internet hizmeti ile kapıdan ödeme imkanını bulabilir, sürat sanal şube hizmeti ile gönderileriniz şubeye gitmeden daha kısa süre ulaşmasını sağlayabilir.

Sürat partner hizmeti ile şirketinize özel taşıma imkanından yararlanabilir, sürat git gel kargo hizmeti ile gönderinizin tekrar size gelmesini sağlayabilir, suitguard hizmeti ile özel paketleme işleminden yararlanabilir, sürat sigorta hizmeti ile sigortalı gönderim yapabilir, özel ambalaj hizmeti ile istediğiniz paket ve ambalajı seçebilirsiniz.

Sürat kargo diğer şubelerini görebilmek için alt tarafta bulunan listele menüsünü kullanabilir ya da sitenin arama kutusunu aramak istediğiniz şube adı sürat il ve ilçe olarak giriş yaparak arama kutusunu da kullanabilirsiniz.

Sürat Kargo şubeleri 81 il ve ilçelerde faaliyet göstermektedir. Tüm sürat kargo şubelerinin iletişim bilgilerini site içerisinde detaylı olarak görebilirsiniz. Diğer kargo şirketlerine bakmak için site altında bulunan listele menüsünü kullanarak size en yakın alternatif kargo şirketlerine bakabilirsiniz.

Harita

Yorum Yazın

Üyelik gerektirmez, direk yorum yazabilirsiniz!

Sürat Kargo Gölcük Şubesi, Gölcük, Kocaeli için 6 yorum yazılmış.

 1. Telefona bile bakmiyosunuz ayıp sizin yaptiginiz yeriniz zaten uzak işten çıkıp gelemiyorum satıcıya özellikle söyledim yine sürat kargoyla göndermiş

 2. İnternet aldığım her üründe sürat kargo olmasın diye dua ediyorum. Bu anlayışla bu hizmetle siz bu işi yapmayın bizi günahkar etmeyin kapatın gidin dükkanı

 3. Samet üçüncü

  Bırakın kardeşim yapmayın siz bu işi bütün Kargo şubelerinden malzeme alımı yapıyorum size geldiğinde hep sıkıntı telefonlara bakma tenezzülünde bile bulunmuyor beyfendiler

 4. Nasıl bi is bu 1 senedir surat kargoyla ürünlerim geliyo ki her şeferinde aynı problemi yaşıyorum bi türlü teslimat yapılmıyo evime kendim gidipte alıyorum.

  Telefon lara neden bakilmiyo 100 kere aramışımdır her seferinde oraya gidiyorum artık yetkili her kimse size sesleniyorum artık çözüm bulun yeter yeter .kaç sefer şikayette bulunduğum halde bi şey yapılmamakta dalga geçer gibi nasil bi kargo bu ya lanet olsun bu firmayla geliyo ürünlerim..

 5. kadir pakin

  Telefonlara neden bakılmıyor Nasıl bi kargo burası

 6. Ahmet Kaçar

  Hiç telefona bakma huyları yok galiba ilgililere duyurulur