Adres: Telsiz Mahallesi 69/1. Sokak Numara: 5 C. Blk Zeytinburnu / İstanbul
Tel: 0 212 415 30 40

Çalışma Saatleri:

Batı İller: Hafta İçi: 09:00 – 18:30 | Cumartesi: 09:00 – 14:30 | Pazar: Kapalı
Doğu İller: Hafta İçi: 08:30 – 18:00 | Cumartesi: 08:30 – 14:00 | Pazar: Kapalı

Genel Bilgilendirme:

Sürat Kargo Gökalp Şubesi

Sürat kargo şubelerinden kargo takip ve diğer kargo işlemlerinizi yaptıracağınız gibi ayrıca sürat express hizmeti ile dünyanın 250 varacağı adrese gönderi yapabilir, sürat anında hizmeti ile kargo bilgilerinizi cep telefonunuza veya mail adresinize alabilir.

Sürat 24 hizmeti ile 24 saatte kadar gönderilerinizi teslim alabilir veya gönderi yapabilir, suit hizmeti ile kargo gönderilerinizin güvenliğini sağlayabilir, sürat internet hizmeti ile kapıdan ödeme imkanını bulabilir, sürat sanal şube hizmeti ile gönderileriniz şubeye gitmeden daha kısa süre ulaşmasını sağlayabilir.

Sürat partner hizmeti ile şirketinize özel taşıma imkanından yararlanabilir, sürat git gel kargo hizmeti ile gönderinizin tekrar size gelmesini sağlayabilir, suitguard hizmeti ile özel paketleme işleminden yararlanabilir, sürat sigorta hizmeti ile sigortalı gönderim yapabilir, özel ambalaj hizmeti ile istediğiniz paket ve ambalajı seçebilirsiniz.

Sürat kargo diğer şubelerini görebilmek için alt tarafta bulunan listele menüsünü kullanabilir ya da sitenin arama kutusunu aramak istediğiniz şube adı sürat il ve ilçe olarak giriş yaparak arama kutusunu da kullanabilirsiniz.

Sürat Kargo şubeleri 81 il ve ilçelerde faaliyet göstermektedir. Tüm sürat kargo şubelerinin iletişim bilgilerini site içerisinde detaylı olarak görebilirsiniz. Diğer kargo şirketlerine bakmak için site altında bulunan listele menüsünü kullanarak size en yakın alternatif kargo şirketlerine bakabilirsiniz.

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

6 Şikayet, Yorum Yazılmış

 1. Şaban Köse 24 Ağustos 2021

  Alo telefonlara neden bakılmıyor.

 2. eda 5 Haziran 2020

  telefona bakılmıyor ?

 3. Erdoğan Aslantaş 4 Haziran 2020

  6 defadır arıyorum cevap vermiyorsunuz

 4. Havva 15 Nisan 2020

  Kaç gün oldu hala kargom gelmedi ne telefona bakılıyor ne de ilgileniliyor

 5. Şenay 23 Mart 2020

  Günlerdir kargo bekliyorum. Kargo takibinde “kargo teslim edilemedi” yazıyor. Hiç bir gerekçe yok. Telefonlara bakmıyorlar. Nedir sizin derdiniz? Hiç olmazsa bir bilgi verin. Neyi beklediğimizi bilelim.

 6. Gül 17 Şubat 2020

  Gökalp şube telefonlara neden cevap vermiyorsunuz???