Sürat Kargo Cengiz Topel Şubesi, Saraybahçe, İzmit, Kocaeli

Adres: Karabaş Mahallesi Hafız Selim Efendi Sokak Numara: 12 Saraybahçe / İzmit / Kocaeli
Tel: 0 262 324 15 86

Çalışma Saatleri:

Batı İller: Hafta İçi: 09:00 – 18:30 | Cumartesi: 09:00 – 14:30 | Pazar: Kapalı
Doğu İller: Hafta İçi: 08:30 – 18:00 | Cumartesi: 08:30 – 14:00 | Pazar: Kapalı

Genel Bilgilendirme:

Sürat Kargo Cengiz Topel Şubesi, Saraybahçe, İzmit

Sürat kargo şubelerinden kargo takip ve diğer kargo işlemlerinizi yaptıracağınız gibi ayrıca sürat express hizmeti ile dünyanın 250 varacağı adrese gönderi yapabilir, sürat anında hizmeti ile kargo bilgilerinizi cep telefonunuza veya mail adresinize alabilir.

Sürat 24 hizmeti ile 24 saatte kadar gönderilerinizi teslim alabilir veya gönderi yapabilir, suit hizmeti ile kargo gönderilerinizin güvenliğini sağlayabilir, sürat internet hizmeti ile kapıdan ödeme imkanını bulabilir, sürat sanal şube hizmeti ile gönderileriniz şubeye gitmeden daha kısa süre ulaşmasını sağlayabilir.

Sürat partner hizmeti ile şirketinize özel taşıma imkanından yararlanabilir, sürat git gel kargo hizmeti ile gönderinizin tekrar size gelmesini sağlayabilir, suitguard hizmeti ile özel paketleme işleminden yararlanabilir, sürat sigorta hizmeti ile sigortalı gönderim yapabilir, özel ambalaj hizmeti ile istediğiniz paket ve ambalajı seçebilirsiniz.

Sürat kargo diğer şubelerini görebilmek için alt tarafta bulunan listele menüsünü kullanabilir ya da sitenin arama kutusunu aramak istediğiniz şube adı sürat il ve ilçe olarak giriş yaparak arama kutusunu da kullanabilirsiniz.

Sürat Kargo şubeleri 81 il ve ilçelerde faaliyet göstermektedir. Tüm sürat kargo şubelerinin iletişim bilgilerini site içerisinde detaylı olarak görebilirsiniz. Diğer kargo şirketlerine bakmak için site altında bulunan listele menüsünü kullanarak size en yakın alternatif kargo şirketlerine bakabilirsiniz.

Harita

Yorum Yazın

Üyelik gerektirmez, direk yorum yazabilirsiniz!

Sürat Kargo Cengiz Topel Şubesi, Saraybahçe, İzmit, Kocaeli için 7 yorum yazılmış.

 1. telefonları neden açılmıyor bir soksk ötesindeyim kargomu getirmiyorlar

 2. Sizde ismi yapıyorsunuz yazıklar olsun hususi gelecem. Bugün her yere de şikayet edicem insan aldatmaktır yaptığınız bir daha sizden gelen hiç birşeyi istemem sondur bu!

 3. Rezil olduk bir kargo alalım dedik neler oldu neler beklediğimiz gün de de gelmedi!

 4. İsmail demitaş

  Bu kadar sorumsuz bir kargo şirketi görmedim ismi sürat ama kendileri öyle değil!

 5. Bilerek telefonları açmıyorlar gelen kargoyu günlerce ellerinde bekletiyolar ne kadar kalitesizsiniz

 6. Deniz berk

  Telefon A bakan yok müşteri mudur

 7. ayşe özkan

  2 saattir arıyorum telefonunuzu açın.