Sincan Türk Telekom Müdürlüğü, Sincan, Ankara

Adres: Mareşal Çakmak Mahallesi Polatlı 2. Caddesi Numara: 5 Sincan / Ankara
Tel: 0 312 555 54 10

Genel Bilgilendirme:

Destek ve Hizmet Alanları ev telefonunu, cep telefonu, internet, tv, faturalı veya faturasız hat, mobil ürünler ve paketler, hat başvurusu ve telekomünikasyon işlemleri. TTNET, AVEA ve Türk Telekom markaları “Türk Telekom” tek marka olarak birleştirilmiştir.

Çalışma Saatleri:

Pazartesi: 09:00 — 18:00
Salı: 09:00 — 18:00
Çarşamba: 09:00 — 18:00
Perşembe: 09:00 — 18:00
Cuma: 09:00 — 18:00

Cumartesi: 09:00 — 18:00
Pazar: KAPALI

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Sincan Türk Telekom Müdürlüğü, Sincan, Ankara için 13 şikayet, yorum yazılmış.

 1. Etimesgut istasyon mahallesi oturuyoruz bir senedir alt yapının gelmesini bekliyoruz hala bir gelişme yok. Ankara’nın göbeğindeyiz internet sıkıntısı yaşıyoruz ve pamdemi dönemindeyiz 3 çocuğum var ve biz derslere giremiyoruz aramama rağmen tele cevap veren dahi yok.

 2. Bir arıza bildirimi yapıldıktan sonra ne kadar süre içinde iletişime geçiliyor. Sabahtan bu yana internet kesik gelip yeni yapılan internet kutusunun açılması kotlama yapılması lazım. Arızaya bildiriyoruz 2 Temmuza kadar deniyor.

 3. Türk telekomdan ayrıldım son fatura 108 TL kesileceğine, 208 TL kesilmiş. Zamanı dolunca ayrıldım ve evdeki makinelerini de götürüp vermeme rağmen böyle kesilmiştir.

 4. 6 aydır bir İnternet nakil yapamadınız. Yazıklar olsun hem de Ankara gibi bir yerde alt yapı olmaz mı? Ayıp ya!

 5. D-Smart internet aldım. Bir internet için alt yapı yapıp ta sinyal ve etiketleme yapmayan tek firmasınız herhalde. 1ay oldu modemim kuruldu internetim aktif oldu gözüküyor. İlk ay faturası dahi geldiği halde internetimi kullanamıyorum.

  Elemanlarınız gelip bakıp geri gidiyor bir kabloyu yerine takmayı bilmiyorsa kapatın siz bu şirketi de insanlar mağdur olmasın.

 6. Bi interneti taşıyamadınız, nakil işlemi yapamadınız. Sizin gibi şirket olmaz olsun.

 7. İki tane çocuğum okula gidiyor ama derslere katılamıyor çünkü biz eve internet bağlanamıyoruz.

 8. 10 gündür internetimiz yok tamamen koptu arıyorum 444 ü arıza kaydı oluşturuyorlar sonuç yok. Niye insanları mağdur ediyorsunuz pişman ettiniz aldığımıza.

 9. Sincan açık cezaevindeki ankesörlü telefonların çoğu arızalı çalışmıyor mahkumlar mağdur oluyor.

  1. İnternet bir hafta yok teknisyen yapıldı diyor, Müşteri hizmetleri paralı servis diyor.4 ay için iptal için 300 TL ceza istiyorlar.

   1. 15 gündür internetten bağlanmadı çocuklar ders çalışamıyor daha ne zaman bekliyecegiz. 4440 375 ten mesai geldi sizi arıyacaz diye ve mesaj geldi alt yapı tamamlandı diye sizi arıcaz dediler aramadılar.