Adres: Salbaş Esentepe Mahallesi Çukurova / Adana
Tel: 0 322 651 20 31

Genel Bilgilendirme:

Sayfada verilen yer ile iletişime geçmek için adres, telefon ve diğer iletişim bilgilerini bu sayfada görebilirsiniz. Siteye bilgisayar, mobil veya tablet ile istediğiniz yerden istediğiniz zaman ulaşarak iletişim bilgilerini görebilir. Sitede ki tüm işlemleri tüm cihazlarda kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın alt tarafında bulunan listele menüsünü kullanabilir, burası ile alakalı diğer yerleri sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan diğerlerini görün menüsünden görebilir. Teldizin faal olan yerlerin iletişim bilgilerini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunar ve sitede yer alan tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile (Türkiye için faal olan kişi, kurum, kuruluş ve diğer sektörlerin dizinler halinde telefon ve diğer iletişim bilgileri) hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Sayfanın altında yorumlar alanında burası için görüşlerinizi üye girişi yapmadan paylaşabilir, yazılı olan yorumları (önceden başka kullanıcılar tarafından paylaşım yapılmışsa) okuyabilirsiniz.

Yorum yazarken sürekli büyük harf kullanmamanızı, mümkün olduğunca Türkçe dil kurallarına uygun olarak yazmanızı, yorum yazma sırasında siz ve başka kişilerin özel bilgilerini yorum içerisinde paylaşım yapmamanızı, argo, hakaret ve yasalara aykırı söz içeren yorumlardan kaçınmamızı rica ederiz.

Kategori: Ss Listele: ,

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.