Yorum Yazın

Sayfayı Tahmini Okuma Süreniz: 1 dakika, 35 saniye

Adres: Belediye Evleri 84206. Sk. Ergenekon Sitesi Numara: 9/A Çukurova / Adana
Tel: 0 322 999 30 38

Bilgilendirme:

Sayfada verilen yer ile iletişime geçmek için adres, telefon, harita ve diğer iletişim bilgilerini bu sayfada görebilirsiniz. Burası için verilen iletişim bilgilerinde diğer telefon numarası, faks, harita, mail adresi gibi iletişim bilgileri açık olarak verilmişte site içerisinde yayınlanmaktadır.

Sayfanın alt tarafına giderek buranın hangi kategoride olduğunu dizin menüsü yanında görebilir, listele menüsünü kullanabilir, burası ile alakalı diğer yerleri sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan bunlarda ilginizi çekebilir menüsünden görebilirsiniz. Sayfada bulunan haritayı kullanarak buranın konumu görebilir, harita üzerinde gezinti yapabilir, haritayı büyütebilir veya yakınlaştırabilirsiniz.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile (Türkiye için faal olan kişi, kurum, kuruluş ve diğer sektörlerin dizinler halinde telefon ve diğer iletişim bilgileri) hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Sayfanın altında yorumlar alanında burası için görüşlerinizi üye girişi yapmadan paylaşabilir, yazılı olan yorumları (önceden başka kullanıcılar tarafından paylaşım yapılmışsa) okuyabilirsiniz.

Yorumlarınızda sürekli büyük harf kullanmadan, elinizden geldiğince imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgileri (kişisel adres ve kişiye özel telefonlar gibi kişisel olan bilgileri) paylaşamadan, hakaret ve argo söz içermeyen, toplum ahlak kurallarına uygun şekilde yazmaya dikkat ediniz.

* Sayfa içerisinde olması gereken, düzeltilmesini istediğiniz yerlerin olduğunu düşünüyorsanız, sayfanın düzeltmesi isteyin. Bir iş gününde düzeltme yapılmaktadır.

Harita

Dizin: Öö Listele: ,

Yorum Yaz

Burası hakkında ne düşünüyorsunuz... Lütfen sürekli büyük harf kullanmayınız!