Muammer Kocatürk İlköğretim Okulu, Develi, Kayseri

Adres: Mustafa Asım Köksal Mahallesi Aşık Seyrani Caddesi Numara: 145 Develi / Kayseri
Tel: 0 352 621 52 94

Genel Bilgilendirme:

Burası ile iletişime geçmek için üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanmalısınız. Sayfada verilen iletişim bilgileri burası ile iletişime geçmek isteyenler için hazırlanmış, ziyaretçilerin iletişime geçmelerinde yardımcı olmak için kullanımlarına sunulmuştur.

Sayfanın alt tarafında bulunan listele menüsünü kullanabilir, burası ile alakalı diğer yerleri sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan diğerlerini görün menüsünden görebilir. Sayfa altında bulunan haritayı kullanarak burası için konumu görebileceğiniz gibi harita üzerinde gezinti yapabilir, haritayı büyütebilir veya yakınlaştırma işlemini yapabilirsiniz.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile (Türkiye için faal olan kişi, kurum, kuruluş ve diğer sektörlerin dizinler halinde telefon ve diğer iletişim bilgileri) hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Sayfanın altında yorumlar alanında burası için görüşlerinizi üye girişi yapmadan paylaşabilir, yazılı olan yorumları (önceden başka kullanıcılar tarafından paylaşım yapılmışsa) okuyabilirsiniz.

Yorumlarınızda sürekli büyük harf kullanmadan, elinizden geldiğince imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgileri (kişisel adres ve kişiye özel telefonlar gibi kişisel olan bilgileri) paylaşamadan, hakaret ve argo söz içermeyen, toplum ahlak kurallarına uygun şekilde yazmaya dikkat ediniz.

Harita

Mm Listele: ,

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.