Adres: Ramazanoğlu Mahallesi Beyazıt Sokak Numara: 51 Kurtköy / Pendik / İstanbul
Tel: 0 216 595 40 40
Faks: 0 216 595 40 45
Mail: mopas@mopas.com.tr

Genel Bilgilendirme:

Site içerisinde (Teldizin.com) ilgili yer ile iletişime geçmek için iletişim bilgileri verilmektedir. İletişim bilgilerini üst tarafta görebilirsiniz. Teldizin faal olan yerlerin iletişim bilgilerini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunar ve sitede yer alan tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Sayfa sonuna doğru diğerlerini görün menüsünden burası ile alakalı diğer alternatifleri görebilirsiniz. Site içerisinde daha geniş alternatifler için site altında listele menüsü yanında bulunan metinlerden ilginizi çeken metini seçerek ulaşabilirsiniz. Alternatif telefon numaraları ürün, hizmet ve diğer iletişim ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabilir.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Yorum yazarken siteye üye olmanız, üye girişi yapmanız gerekmez! Üyeliksiz değerlendirme yapabileceğiniz gibi yorum ve görüşlerinizi de paylaşabilirsiniz. Yazdığınız metin yorum ile diğer ziyaretçileri bilgilendirebilirsiniz.

Yorumlarda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun, sürekli büyük harf kullanmadan, hakaret, aşağılayıcı veya argo sözlerden kaçınarak, elinizden geldiğince Türkçe imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgiler içermeyecek şekilde yapmanızı rica ederiz.

Yorum ve görüşler site moderatörleri tarafından kurallara uygunluğu incelenerek yayına alınmaktadır. Kurallara uygun olarak yazılmayan yorum veya yorumlar onay verilmeyerek, site içerisinde yayına alınmayacak ve silecektir. Yorumlarınızı kurallara uygun olarak paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Kategori: Mm Listele: , ,

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

7 Şikayet, Yorum Yazılmış

 1. Sezai Aydın 9 Kasım 2021

  Beykoz şubenizde manav bölümünde Sezai Aydın olarak çalıştım.

 2. Esin İşler 4 Kasım 2021

  Üçler Köfte, halen Mopaş faturam gelmedi. Ekim alışverişimden mail attım. Bekliyorum faturamı diye hala bekliyorum.

 3. Hayrettin Çekiç 17 Kasım 2020

  Kurtköy mopaş şubesine yazıyorum. Genel müdürlüğe bir aya yakin çalışmakta olduğum kuru pasta tezgâhtarlık yaptım. Firma paramı yatırmadı ne biçim bir firmayla çaĺışıyorsunuz anlamış deyilim. Herkes ekmek parası için çalışıyor ayıptır.

 4. Elif Arslan 3 Kasım 2020

  Pendik Batı Mahallesi Devlet Hastanesi sokağındaki Mopaş markette çalışanlar gayri ciddi çalışıyorlar. Bu Covid19 salgın döneminde Marketin içinde reyonlar iç içe tıkış, tıkış iki kişi yan yana geçiş bile yapılamıyor.

  Kasalarda sıra beklerken insanlar sosyal mesafeyi korumadan dip dibe elemanların saygısızlıkları hakkında ve fiziksel mesafeye uyulması hakkında uyarı da bulunmasını istediğim de hiç hoş olmayan tavırlar sergiliyorlar. Meyve sebzelerde fiyatlar da iki gün ara ile zamlanıyor.

 5. Emine Kutlu 2 Nisan 2020

  Merhaba bir hafta içinde meyve ve sebze fiyatlarına 100 100 zam neye göre yaptınız!

 6. Şennure Düz 26 Ocak 2018

  MOPAŞ iyi market ne ararsak var biz ailecek gelip alışveriş yapıyoruz. Geçen kasa başındayken bir tane kısa adam girdi orda çalışan bir tane zayıf genç adam için kötü söz söyledi. Orada gülüştüler vallaha aldığım bütün malzemeleri bırakıp gidecektim. Kendime yakıştıramadım oradaki diğer çalışanlarında bir tanesi müdahale etmedi. Deme öle ayıptır demedi. Asla daha gitmem. Gebze Beylikbağındaki Mopaşta bu rezalet olmuştur.

 7. Gökhan Lol 22 Ocak 2018

  İş arıyorum. Sizin orada markette iş var mı paketlemede olabilir. Bilgi vermenizi rica ederim.