Adres: Şeyhali Mahallesi Nato Yolu Numara: 42 Zile / Tokat
Tel: 0 356 317 60 90

Genel Bilgilendirme:

Burada yer alan Metro Turizm telefon numarası ile firmayı arayarak otobüs bilet satışı, fiyat, seyahat saatleri, güncel kampanyalar, bir yerden diğer yere seyahat süresi, güzergahlar, konaklama tesisleri, Passenger card üyelik ve avantajları, diğer satış ofisleri, bilet randevusu alma gibi seyahat ve diğer işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Metro Turizm 700’e yakın şube ve acenteleri bulunmaktadır.

Şube ve acentelerin adres, telefon numarası adres bilgisi sayfada içerisinde ya da ilgili sayfa içerisinde detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Yolcusunun nerede olduğunu öğrenmek isteyenler Metro Turizm internet sitesinden bilgi alabilecekleri gibi iletişime geçerek şube veya ilgili acenteden de referans numarası, sefer numarasını ya da otobüs plaka bilgisi bildikleri takdirde bilgi alabilirler.

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

1 Şikayet, Yorum Yazılmış

  1. Yusuf Gündogdu 3 Aralık 2021

    03 Aralık 2021 günü İstanbul Zile saat 17 arabasına bilet aldım. Ben seyahatlerimi devamlı Metro ile yapıyorum ama bugün bindiğine bin pişman oldum. Çünkü hiçbir temizlik yok yoldan geldiği gibi bindik koltuklar döküntülerle dolu elimizle temizleyip oturduk.

    Yerler aralar koltuk altları aynı ne şoför nede mavin ilgisiz insanlara karşı zor cevap veriyor, televizyon bozuk ilgi yok, hizmet O hijyen hiç yok maske yok bu neden oluyor bilmiyorum. Sizi kınıyorum bir dahaki bilmemeyi eşime dostumda tavsiye ediyorum.