Metro Turizm Santral Şubesi, Çorlu, Tekirdağ

Adres: Reşadiye Mahallesi Atatürk Bulvarı Çorlu / Tekirdağ
Tel: 0 282 653 44 44

Genel Bilgilendirme:

Burada yer alan Metro Turizm telefon numarası ile firmayı arayarak otobüs bilet satışı, fiyat, seyahat saatleri, güncel kampanyalar, bir yerden diğer yere seyahat süresi, güzergahlar, konaklama tesisleri, Passenger card üyelik ve avantajları, diğer satış ofisleri, bilet randevusu alma gibi seyahat ve diğer işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Metro Turizm 700’e yakın şube ve acenteleri bulunmaktadır.

Şube ve acentelerin adres, telefon numarası varsa faks bilgisi bulunduğu yerin harita ve konum bilgisi sayfada içerisinde ya da ilgili sayfa içerisinde detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Yolcusunun nerede olduğunu öğrenmek isteyenler Metro Turizm internet sitesinden bilgi alabilecekleri gibi iletişime geçerek şube veya ilgili acenteden de referans numarası, sefer numarasını ya da otobüs plaka bilgisi bildikleri takdirde bilgi alabilirler.

Harita

Yorum Yazın

Üyelik gerektirmez, direk yorum yazabilirsiniz!

Metro Turizm Santral Şubesi, Çorlu, Tekirdağ için bir yorum yazılmış.

  1. Çorlu santral şubesindeki kişi küstahça konuşması engelli indirim yapması gerekirken yapmıyorum demesi ve biz bunu gerekli yerlere bildirmemiz sonucu o kişinin işine son verilmesi çok memnun kaldık.