Metro Turizm Esenler Otogar 49-56 Şubesi, Bayrampaşa, İstanbul

Adres: Altıntepsi Mahallesi Yahya Kemal Caddesi Numara: 93 D:49-56 Bayrampaşa / İstanbul
Tel: 0 212 658 32 50
Diğer Tel: 0 212 658 17 17

Genel Bilgilendirme:

Metro Turizm Esenler Otogar 49-56 Şubesi, Bayrampaşa, İstanbul

Burada yer alan Metro Turizm telefon numarası ile firmayı arayarak otobüs bilet satışı, fiyat, seyahat saatleri, güncel kampanyalar, bir yerden diğer yere seyahat süresi, güzergahlar, konaklama tesisleri, Passenger card üyelik ve avantajları, diğer satış ofisleri, bilet randevusu alma gibi seyahat ve diğer işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Şube ve acentelerin adres, telefon numarası varsa faks bilgisi bulunduğu yerin harita ve konum bilgisi sayfada içerisinde ya da ilgili sayfa içerisinde detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Yolcusunun nerede olduğunu öğrenmek isteyenler Metro Turizm internet sitesinden bilgi alabilecekleri gibi iletişime geçerek şube veya ilgili acenteden de referans numarası, sefer numarasını ya da otobüs plaka bilgisi bildikleri takdirde bilgi alabilirler.

Metro Turizm 700’e yakın şube ve acenteleri bulunmaktadır.

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Metro Turizm Esenler Otogar 49-56 Şubesi, Bayrampaşa, İstanbul için 6 şikayet, yorum yazılmış.

  1. Bu nasıl bir rezillik metro kurumsal bir firmadır. Saatlerdir telefonları açan yok. Esenler otagarı Alibeyköy otagarı hepsini arıyoruz. Bu nasıl hizmettir!

  2. Bir saattir bütün şubelerinizi aradığım halde hiç biriyle bir irtibat kuramadım bu nasıl rezilliktir.

  3. Gece Esenlerde hepsi çok fazla ücret alıyorlar dikkatli olun. Öyle ki yarım saat önce kalkan arabaya beni yetiştireceğini söyledi yani taksiden kazıklayacak yarım saat önce kalkan arabada olup olmadığı meçhul… Sonra Sakarya 50 TL. normal bana 150 TL. ye araba var diyor. Yolunuz otogara düşerse telaş heyecan yapmayın. Otogardakilere karşı relax olun.

  4. Ya bunlar ne yapıyor. Maden ki bu telefonları koydunuz neden cevap vermiyorsunuz.

  5. Ben yarın aksam için bilet almıştım da acaba bugün akşama ya da yarın sabaha biletimi aldırabilir miyim?