Adres: Altıntepsi Mahallesi Yahya Kemal Caddesi Numara: 93 D:49-56 Bayrampaşa / İstanbul
Tel: 0 212 658 32 50
Diğer Tel: 0 212 658 17 17

Genel Bilgilendirme:

Metro Turizm Esenler Otogar 49-56 Şubesi, Bayrampaşa, İstanbul

Burada yer alan Metro Turizm telefon numarası ile firmayı arayarak otobüs bilet satışı, fiyat, seyahat saatleri, güncel kampanyalar, bir yerden diğer yere seyahat süresi, güzergahlar, konaklama tesisleri, Passenger card üyelik ve avantajları, diğer satış ofisleri, bilet randevusu alma gibi seyahat ve diğer işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Şube ve acentelerin adres, telefon numarası adres bilgisi sayfada içerisinde ya da ilgili sayfa içerisinde detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Yolcusunun nerede olduğunu öğrenmek isteyenler Metro Turizm internet sitesinden bilgi alabilecekleri gibi iletişime geçerek şube veya ilgili acenteden de referans numarası, sefer numarasını ya da otobüs plaka bilgisi bildikleri takdirde bilgi alabilirler.

Metro Turizm 700’e yakın şube ve acenteleri bulunmaktadır.

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

7 Şikayet, Yorum Yazılmış

 1. Sevim Seven 26 Haziran 2022

  Biletimi yaklaşık on gün önce aldım koltuk numaram 13 mesaj geldi şimdi 18 olmuş ve yarın akşam yolculuk yapacağım. Kabül etmediğimi bildirmek için aradım telefona bakmıyorlar. Gerekli yerlere şikayet edeceğim.

 2. Serkan Öztürk 25 Nisan 2021

  Bu nasıl bir rezillik metro kurumsal bir firmadır. Saatlerdir telefonları açan yok. Esenler otagarı Alibeyköy otagarı hepsini arıyoruz. Bu nasıl hizmettir!

 3. Mehmet İnan 31 Ocak 2021

  Bir saattir bütün şubelerinizi aradığım halde hiç biriyle bir irtibat kuramadım bu nasıl rezilliktir.

 4. Yahya Önal 17 Temmuz 2020

  Gece Esenler’de hepsi çok fazla ücret alıyorlar dikkatli olun. Öyle ki yarım saat önce kalkan arabaya beni yetiştireceğini söyledi yani taksiden kazıklayacak yarım saat önce kalkan arabada olup olmadığı meçhuldür. Sonra Sakarya 50 TL normal bana 150 TL ye araba var diyor. Yolunuz otogara düşerse telaş heyecan yapmayın. Otogardakilere karşı relax olun.

 5. Zeynep Bilgin 25 Ekim 2019

  Ya bunlar ne yapıyor. Maden ki bu telefonları koydunuz neden cevap vermiyorsunuz.

 6. Serkan Yücel 26 Haziran 2019

  Rezillik telefonları açan yok!

 7. Fatih Buluş 16 Şubat 2019

  Ben yarın aksam için bilet almıştım da acaba bugün akşama ya da yarın sabaha biletimi aldırabilir miyim?