Metro Seyahat Turizm Kuruçeşme Şubesi, İzmit, Kocaeli
ID: 57800
1 Puan (En Düşük)2 Puan3 Puan (Orta)4 Puan5 Puan (En Yüksek) Değerlendir
Loading...
Dizin: Mm

Adres: Yeni Mahallesi Lozan Caddesi Seymen Blokları Altı Numara: 19/F Kuruçeşme / İzmit / Kocaeli
Tel: 0 262 226 41 04

Genel Bilgilendirme:

Burada yer alan Metro Seyahat Turizm telefon numarası ile firmayı arayarak otobüs bilet satışı, fiyat, seyahat saatleri, güncel kampanyalar, bir yerden diğer yere seyahat süresi, güzergahlar, konaklama tesisleri, Passenger card üyelik ve avantajları, diğer satış ofisleri, bilet randevusu alma gibi seyahat ve diğer işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Metro Seyahat Turizm 700’e yakın ofis ve acenteleri bulunmaktadır.

Şube ve acentelerin adres, telefon numarası varsa faks bilgisi bulunduğu yerin harita ve konum bilgisi sayfada içerisinde ya da ilgili sayfa içerisinde detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Yolcusunun nerede olduğunu öğrenmek isteyenler Metro Seyahat Turizm internet sitesinden bilgi alabilecekleri gibi iletişime geçerek şube veya ilgili acenteden de referans numarası, sefer numarasını ya da otobüs plaka bilgisi bildikleri takdirde bilgi alabilirler.

Harita

Yorum Yaz

Üyelik gerektirmez. Direk yorum yazabilirsiniz.

Metro Seyahat Turizm Kuruçeşme Şubesi, İzmit, Kocaeli için 2 yorum yapılmış.

 1. metro kuruçeşme yazıhanesi

  Metro İzmit Kuruçeşme yazıhanemizin sizde bulunan numarası ve adresi değişmiştir. Sizden ricamız yeni adres ve telefon numaramızın sitenizde değiştirilmesidir. Yeni adres: Yeni mah. Lozan cad. No:19 F Seymen blokları altı Kuruçeşme İzmit telefon numarası: 0262 226 41 04 olarak değiştirilmesini rica ederiz ve bu durumun aciliyeti söz konusudur. İlginizden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

  1. Yeni iş yeri adresiniz Metro Turizm internet sitesinden doğruluğu kontrol edilerek vermiş olduğunuz adrese göre güncelleme işlemi yapılmıştır.

   Firmanızın yeni halinin resmi varsa alt tarafta bulunan “Hakkımızda” menüsünü kullanarak hakkımızda sayfa içerisinde mail adresinden bizlere gönderebilirsiniz. Bu şekilde müşteriler firmanız hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaktır.

   Yardımlarınız için teşekkür eder, bol satışlar dileriz.