Adres: Merve Mahallesi Mehmet Erdemoğlu Caddesi Numara: 4 Şehitkamil / Gaziantep
Tel: 0 342 211 43 66
Mail: mervesehir@merinos.com.tr

Genel Bilgilendirme:

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabilir, ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz. Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf ile yazmadan, yasalara uygun, aşağılayıcı cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır. Yorumların yayına alınma süresi azami bir gündür. Nadiren de olsa bu süre iki günü bulabilmektedir.

Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

Kategori: Mm Listele: ,

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

3 Şikayet, Yorum Yazılmış

  1. Kübra Güneş 3 Eylül 2021

    03.09.2021 günü balkonum için Akkent’te bulunan Merinostan yeşil halı siparişi verdim. Tek parça olsun diye anlaştık. Bir saat sonra geldi ama iki parça Suriyeli çırak yanlış anlamış ve telafi edilmiyor. Kendi yanlış anlamaları benim mi problemim!

  2. İbrahim Aydın 4 Ocak 2018

    Fabrika satış mağazasındaki ürünleri ve fiyatlarını internette nasıl görebiliriz?

  3. Orhan Yıldırım 15 Kasım 2016

    Merhaba fabrika ulaşmak istiyorum ama ne yazık ki telefon numarasından ulaşamıyorum.