Ladin Mobilya Fabrika, Melikgazi, Kayseri

Adres: İnecik Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Numara: 241 Melikgazi / Kayseri
Tel: 0 352 322 02 92
Faks: 0 352 322 02 95
Mail: ladin@ladinmobilya.com

Genel Bilgilendirme:

Ladin Mobilya Fabrika, Melikgazi

Sayfada verilen yer ile iletişime geçmek için adres, telefon, harita ve diğer iletişim bilgilerini bu sayfada görebilirsiniz. Burası için verilen iletişim bilgilerinde diğer telefon numarası, faks, harita, mail adresi gibi iletişim bilgileri açık olarak sunulmuş ise burada yayına alınmaktadır.

Sayfanın alt tarafında bulunan listele menüsünü kullanabilir, burası ile alakalı diğer yerleri sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan diğerlerini görün menüsünden görebilir. Sayfa altında bulunan haritayı kullanarak burası için konumu görebileceğiniz gibi harita üzerinde gezinti yapabilir, haritayı büyütebilir veya yakınlaştırma işlemini yapabilirsiniz.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile (Türkiye için faal olan kişi, kurum, kuruluş ve diğer sektörlerin dizinler halinde telefon ve diğer iletişim bilgileri) hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Sayfanın altında yorumlar alanında burası için görüşlerinizi üye girişi yapmadan paylaşabilir, yazılı olan yorumları (önceden başka kullanıcılar tarafından paylaşım yapılmışsa) okuyabilirsiniz.

Yorum yazarken sürekli büyük harf kullanmamanızı, mümkün olduğunca Türkçe dil kurallarına uygun olarak yazmanızı, yorum yazma sırasında siz ve başka kişilerin özel bilgilerini yorum içerisinde paylaşım yapmamanızı, argo, hakaret ve yasalara aykırı söz içeren yorumlardan kaçınmamızı rica ederiz.

Harita

Listele: ,

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Ladin Mobilya Fabrika, Melikgazi, Kayseri için 2 şikayet, yorum yazılmış.

  1. Konyalıyım aydınlık evler Selçuklu oturma gurubu aldım. Koltuğun iki ayağı kırıldı. 7 aydır getirtemedim. Fabrika yedek parça vermiyor diyorlar.

  2. Ladin mobilya’dan almış olduğum 2 adet üçlü 2 adet tekli oturma gurubunun 2 adet olan üçlü kanepenin ikisinde makası bozuldu.