Adres: M. Cemal Gürsel Caddesi Durgunoğlu Apartmanı Numara: 280/B Karşıyaka / İzmir
Tel: 0 232 381 68 00

Genel Bilgilendirme:

Kütahya Porselen Karşıyaka Outlet Satış Mağazası

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabilir, ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz.

Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf ile yazmadan, yasalara uygun, aşağılayıcı cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır.

Yorumların yayına alınma süresi azami bir gündür. Nadiren de olsa bu süre iki günü bulabilmektedir. Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

2 Şikayet, Yorum Yazılmış

  1. Neslihan Çolak 10 Nisan 2022

    Çisil yemek takım çorba kâsesi 2 adet arıyorum. Nereden temin edebilirim bilen var mı?

  2. Nur Gümrükçü 30 Kasım 2020

    Aydında oturmaktayız. Yemek takimimin yemek tabaklarından 7 tanesi kırıldı. Temin edebilir misiniz? Bulabilirseniz gelip alırım. Tabağın arkasında ki 10850 olarak yazmaktadır.