Koniz Kadın Giyim Mağazası, Karabağlar, İzmir
ID: 80960
1 Puan (En Düşük)2 Puan3 Puan (Orta)4 Puan5 Puan (En Yüksek) Değerlendir
Loading...
Dizin: Kk

Adres: Bozyaka Mahallesi 5714/1. Sokak Numara: 240 Karabağlar / İzmir
Tel: 0232 250 42 35
Mail: info@koniz.com.tr

Genel Bilgilendirme:

Koniz Kadın Giyim Mağazası, Karabağlar, İzmir

Telefon dizin ile ilgili yerin adres ve diğer iletişim bilgilerini sayfa içerisinde bulabilirsiniz. İletişim sırasında telefon numarası ile iletişime geçecekler yüksek ihtimalle robot yani santral ile karşılaşacaklardır.

Telefon numarasını aradıktan sonra santral ile karşılaştığınız da hazır metini robot operatör size okuyarak daha kolay ve kim ile iletişime geçmek istediğinizi size anlatacaktır. Santralin size verdiği bilgileri ve yönlendirmeleri dikkatli olarak dinlemenizi daha hızlı ve doğru iletişim için öneririz.

Sayfanın biraz daha altında ise yorumlar alanında bu yer ile alakalı olarak yorumlarınızı paylaşabilir ya da yazılı olan yorumları önceden başka kullanıcılar tarafından yazılmışsa okuyabilirsiniz. Yorum yazacak kişiler sürekli olarak büyük harf kullanmadan, imla kılavuzuna uygun, hakaret ve aşağılayıcı cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler.

Paylaşılan yorumlar gün içerisinde incelemeden geçerek onaylanarak site içerisinde yayına alınacaktır. Yorum yapacak kişi yorum kurallarına uymaması takdirde yorum onaylamayarak sistem de bekletilmeden direk olarak silinecektir.

Yorum içerisinde hassas olan kişisel bilgileri (tc kimlik numarası, kişisel adres ve kişiye özel telefonlar gibi) vermemenizi, tel dizin sitesinin sadece telefon numarasını ve diğer iletişim bilgilerinin yer aldığı internet sitesi olduğunu buradan sayfa içerisinde ismi verilen yer ile iletişim bilgileri haricinde ulaşma imkanının olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Bahsi geçen yer ile sadece iletişim bilgilerinden yararlanarak iletişim geçebilirsiniz.

Harita

Listele: ,

Yorum Yaz

Üyelik gerektirmez. Direk yorum yazabilirsiniz.