Adres: Ankara Caddesi Akalan Mahallesi Numara: 27/A Kemalpaşa / İzmir
Tel: 0 232 880 90 25

Genel Bilgilendirme:

Sayfada verilen yer ile iletişime geçmek için adres, telefon ve diğer iletişim bilgilerini bu sayfada görebilirsiniz. Siteye bilgisayar, mobil veya tablet ile istediğiniz yerden istediğiniz zaman ulaşarak iletişim bilgilerini görebilir. Sitede ki tüm işlemleri tüm cihazlarda kolaylıkla yapabilirsiniz. İletişim bilgilerinden herhangi biri veya birkaçı yoksa verilmemiş ya da olmadığı için sayfa sunulmamıştır.

Teldizin faal olan yerlerin iletişim bilgilerini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunar ve sitede yer alan tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Burası ile alakalı diğer yerleri, sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan diğerlerini görün menüsünden görebilir, burası için daha genel alakalı olan yerleri listele menüsü hemen yanında bulunan metin işaretleyici özelliğini kullanarak listeleyebilirsiniz.

Yorum Yazma:

Sayfanın altında yorumlar alanında burası için yorumlarınızı paylaşabilir ya da yazılı olan yorumları (önceden başka kullanıcılar tarafından yazılmışsa) okuyabilirsiniz. Yorum metninde lütfen sürekli büyük harf kullanmadan, imla kurallarına uygun, hakaret ve aşağılayıcı cümleler içermemesine dikkat ediniz. Paylaşılan yorum incelenerek yayına alınacaktır. Yazılan yorum, yorum kurallarına uyulmaması durumunda onaylanmayacaktır.

Yorum içerisinde hassas olan kişisel bilgileri (TC kimlik numarası, kişisel adres ve kişiye özel telefonlar gibi kişisel olan bilgileri) vermemenizi, sitenin sadece iletişim bilgilerinin yer aldığı internet sitesi olduğunu, buradan sayfa içerisinde verilen yer ile iletişim bilgileri haricinde yorumlarda dahil ulaşma imkanınız yoktur.

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.