1 Puan (En Düşük)2 Puan3 Puan (Orta)4 Puan5 Puan (En Yüksek) (Değerlendir)
Loading...
Dizin: İi
Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 35 saniye

Adres: Doğramacı Sokak Çakmak İş Hanı Kat: 1 Numara: 104 Merkez / Zonguldak
Tel: 0 372 251 53 57

Bilgilendirme:

Yukarıda yer alan bilgilerden Philips yetkili servisi ile iletişim geçebilirsiniz. Philips yetkili servisi için, Philips markalı ürünlerin kullanımı hakkında bilgi alabilir, hangi modelin size uygun olacağını tüm Philips ürünleri için ürün önerisinde bulunmasını isteyebilirsiniz.

Bu şekilde kullanacağınız ürünün size yeterli olup olmayacağını veya kullanım isteğinize göre ürün seçimi yapmanızda servis görevlisi yardımcı olacaktır.

Ürün bakım, onarım ve tamirat işlemlerinizi yetkili servislerde yaptırabilirsiniz. Philips üründen herhangi birisi için garanti süresi bitmiş ürünlerin tamiratını belli bir ücret karşılığında (sorunuz) yetkili servislerden yaptırabilirsiniz.

Özellikle tamir ve diğer servis işlemlerinizi yetkili servislerden yaptırmanızı önermekteyiz. Yetkili servis haricinde yapılan onarım ve diğer tamir işlemleri birçok sebepten dolayı müşteri memnuniyetsizliğine sebep olabilmektedir.

Yetkili servislerde size uygulanacak olan tüm işlemler ve işler, ürünler hakkında bilgi sahibi olan kişiler tarafından yapıldığı gibi orijinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır.

Yetkili servis dışında yapılan işlemlerin orijinal parça yerine daha uygun ya da muadil ürünlerin kullanılarak, ilerleyen zamanda aynı yerden veya bu yerden kaynaklanarak başka bir yerden tekrar arıza verme ihtimali yüksektir.

Kullanmış olduğunuz ürün garanti süresi içerisinde olsun veya garanti süresi bitmiş olsun yetkili servislerden yardım istemenizi öneririz. Sayfa içerisinde verilen servis iletişim bilgi için Philips sitesinin, Philips yetkili servisler sayfasından yararlanılmıştır.

* Sayfa içerisinde olması gereken, düzeltilmesini istediğiniz yerlerin olduğunu düşünüyorsanız, sayfanın düzeltmesi isteyin. Bir iş gününde düzeltme yapılmaktadır.

Harita

Yorum Yaz

Burası hakkında ne düşünüyorsunuz... Lütfen sürekli büyük harf kullanmayınız!