Yorum Yazın

Sayfayı Tahmini Okuma Süreniz: 1 dakika, 28 saniye

Honda Plaza Terakki Honda Yetkili Bayi, Bornova

Adres: Evka 3 Mahallesi Ankara Asfaltı Numara: 283 Bornova / İzmir
Tel: 0 232 343 38 38

Bilgilendirme:

Sayfada verilen yer ile iletişime geçmek için adres, telefon, harita ve diğer iletişim bilgilerini bu sayfada görebilirsiniz. Burası için verilen iletişim bilgilerinde diğer telefon numarası, faks, harita, mail adresi gibi iletişim bilgileri açık olarak verilmişte site içerisinde yayınlanmaktadır. İletişim bilgilerinden herhangi biri veya birkaçı yoksa verilmemiş ya da olmadığı için sayfa sunulmamıştır.

Buraya Benzer Diğer Alternatif Telefonlar:

Sayfanın hemen alt tarafında buranın hangi kategoride olduğunu dizin menüsü yanında görebilir, burası ile alakalı diğer yerleri sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan bunlarda ilginizi çekebilir menüsünden görebilir, burası için daha genel alakalı olan yerleri listele menüsü hemen yanında bulunan metin işaretleyicilerin den birisine dokunarak listeleyebilirsiniz.

Yorum Yazma:

Sayfanın altında yorumlar alanında burası için yorumlarınızı paylaşabilir ya da yazılı olan yorumları (önceden başka kullanıcılar tarafından yazılmışsa) okuyabilirsiniz. Yorum metninde lütfen sürekli büyük harf kullanmadan, imla kurallarına uygun, hakaret ve aşağılayıcı cümleler içermemesine dikkat ediniz. Paylaşılan yorum incelenerek yayına alınacaktır. Yazılan yorum, yorum kurallarına uyulmaması durumunda onaylanmayacaktır.

Yorum içerisinde hassas olan kişisel bilgileri (TC kimlik numarası, kişisel adres ve kişiye özel telefonlar gibi kişisel olan bilgileri) vermemenizi, sitenin sadece iletişim bilgilerinin yer aldığı internet sitesi olduğunu, buradan sayfa içerisinde verilen yer ile iletişim bilgileri haricinde yorumlarda dâhil ulaşma imkânınız yoktur.

Harita

Dizin: Otomotiv Listele: , ,

Yorum Yaz

Burası hakkında ne düşünüyorsunuz... Lütfen sürekli büyük harf kullanmayınız!