Hande Akgün Beauty Studio Güzellik Salonu, Bakırköy, İstanbul

Adres: Ataköy Mahallesi Numara: 20 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0 545 770 69 00

Genel Bilgilendirme:

Hande Akgün Beauty Studio Güzellik Salonu, Bakırköy

Site içerisinde (Teldizin.com) ilgili yer ile iletişime geçmek için iletişim bilgileri verilmektedir. İletişim bilgilerini üst tarafta görebilir, sayfa altında harita alanını kullanarak ilgili yerin harita konumunu görebilir, yol tarifi alabilir, haritayı büyütebilir veya küçültebilirsiniz.

Sayfa sonuna doğru diğerlerini görün menüsünden burası ile alakalı diğer alternatifleri görebilirsiniz. Site içerisinde daha geniş alternatifler için site altında listele menüsü yanında bulunan metinlerden ilginizi çeken metini seçerek ulaşabilirsiniz. Alternatif telefon numaraları ürün, hizmet ve diğer iletişim ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabilir.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Yorum yazarken siteye üye olmanız, üye girişi yapmanız gerekmez! Üyeliksiz değerlendirme yapabileceğiniz gibi yorum ve görüşlerinizi de paylaşabilirsiniz. Yazdığınız metin yorum ile diğer ziyaretçileri bilgilendirebilirsiniz.

Yorumlarda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun, sürekli büyük harf kullanmadan, hakaret, aşağılayıcı veya argo sözlerden kaçınarak, elinizden geldiğince Türkçe imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgiler içermeyecek şekilde yapmanızı rica ederiz.

Yorum ve görüşler site moderatörleri tarafından kurallara uygunluğu incelenerek yayına alınmaktadır. Kurallara uygun olarak yazılmayan yorum veya yorumlar onay verilmeyerek, site içerisinde yayına alınmayacak ve silecektir. Yorumlarınızı kurallara uygun olarak paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Hande Akgün Beauty Studio Güzellik Salonu, Bakırköy, İstanbul için bir şikayet, yorum yazılmış.

  1. Çalışanları yetersiz bilgilendirme yapmanın üstüne bir de bunun hakkında yapıcı eleştiri yaptığımda geçiştirmeye çalıştılar negatif bir tutum sergilediler ve sıfır empatiyle yaklaştılar. Biz en iyisiyiz hiç şikâyet almıyoruz demek istediler.

    Kendilerini her konuda haklı ve mükemmel görmeleri ayrı bir profesyonellik eksikliğiydi. Şans verip 2. kere gitmeme rağmen, en iyisi olmasak buraya 2. kere gelmezdiniz dediler. Ben hayatımda böyle bir üslup böyle bir tavır görmedim. Kimse kusura bakmasın ama bilgilendirme yapmayıp sonrasında da ekstraları söylemeleri hiç hoş değil.

    Oraya ilk defa giden bir müşteriye yeterli bilgilendirme yapılmalı, ben Hande Akgün Beauty Studionun tamamen müşteriye hoş olmayan tavrından ve en ufak şey için ücretlendirmeyi saymasını son derece içler acısı buldum.

    Gitmek isteyen olursa her detayı sormasını tavsiye ederim zira kendileri bilgilendirme konusunda eksik olmanın yanında oldukça da saygısız cevaplar vermede üstlerine yok. Mesela WC’ye girecekseniz bunun da ücretlendirmesi var mı (!) sorun çünkü bu tavırlarını gördükten sonra inanın bir daha yüzlerini görmek istemiyorum.