Türkiye için faal olan kişi, kurum, kuruluş ve diğer sektörlerin dizinler halinde telefon ve diğer iletişim bilgilerini bilgisayar, mobil ve internet olan tüm cihazlar için ziyaretçilere sunulmaktadır.

Sektör, sektör firmaların sayfa içerisinde iletişim bilgilerine ulaşabilir, benzer firmaları inceleyebilir, sektöre göre diğer firmalara bakabilir, hangi şehir veya ilçede yer aldığını öğrenebilir, o şehirde yer alan aynı işi yapan diğer firmalarının iletişim bilgilerine bakabilir, sosyal medya üzerinden sayfayı paylaşabilirsiniz.

Teldizin.com – Hakkımızda

Bunların yanı sıra sayfada sayfa da yapılmış yorumları görebilir sizde yorum yapabilirsiniz. Sitede yer alan tüm kullanım alanları için üyelik gerektirmez. Üye olmadan tüm işlemlerinizi rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Site içeriğini olabildiğince sade ve temiz tutmaya özen gösterdik. Amacımız ziyaretçilerimize aradıklarını rahatlıkla bulmaları, sitede kolay gezintilerini sağlamaktır.

Site içerisinde ayakkabı sektöründen, inşaat sektöründe yüz binlerce firma yer almaktadır. Teldizin.com sadece ziyaretçilerine kişi, kurum, kuruluş ve diğer sektörlerin iletişim bilgilerini sunmaktadır. Sitede bulunan tüm kişi, kurum, kuruluş ve diğer sektörler ile bir alakası yoktur.

Sitede bulunan tüm görsel, logo veya diğer materyalleri hakları ilgili firma veya kurumlara aittir. Teldizin.com’da bulunan telefon numaraları ve diğer bilgilerin doğruluğu hiçbir şekilde garanti edilmemektedir. Sitede yer alan resimlerin çoğunluğu temsilidir, gerçek resmi olmayabilir.

Teldizin.com 2016 yılından beri aktif olarak hizmetinizdeyiz.

Sayfa içerisinde yer alan kişi, kurum, kuruluş veya diğer sektörlere sadece ilgili yerin bulunduğu sayfa içerisinde ki iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Buradan ulaşmanız kesinlikle mümkün değildir.

Teldizin.com içeriği ile alakalı işlemleriniz için biz @ teldizin.com mail adresini veya İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Uyar – Kaldır

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri biz @ teldizin.com adresinden ulaşabilirler. Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.