Türkiye için faal olan kişi, kurum, kuruluş ve diğer sektörlerin dizinler halinde telefon ve diğer iletişim bilgilerini bilgisayar, mobil ve internet olan tüm cihazlar için ziyaretçilere sunulmaktadır.

Sektör, sektör firmaların sayfa içerisinde iletişim bilgilerine ulaşabilir, harita üzerinden yerini görebilir, benzer firmaları inceleyebilir, sektöre göre diğer firmalara bakabilir, hangi şehir veya ilçede yer aldığını öğrenebilir, o şehirde yer alan aynı işi yapan diğer firmalarının iletişim bilgilerine bakabilir, sosyal medya üzerinden sayfayı paylaşabilirsiniz.

Teldizin.com Hakkımızda

Bunların yanı sıra sayfada sayfa da yapılmış yorumları görebilir sizde yorum yapabilirsiniz. Sitede yer alan tüm kullanım alanları için üyelik gerektirmez. Üye olmadan tüm işlemlerinizi rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Site içeriğini olabildiğince sade ve temiz tutmaya özen gösterdik. Amacımız ziyaretçilerimize aradıklarını rahatlıkla bulmaları, sitede kolay gezintilerini sağlamaktır.

Site içerisinde ayakkabı sektöründen, inşaat sektöründe yüz binlerce firma yer almaktadır. Teldizin.com sadece ziyaretçilerine kişi, kurum, kuruluş ve diğer sektörlerin iletişim bilgilerini sunmaktadır. Sitede bulunan tüm kişi, kurum, kuruluş ve diğer sektörler ile bir alakası yoktur.

Sitede bulunan tüm görsel, logo veya diğer materyalleri hakları ilgili firma veya kurumlara aitdir. Teldizin.com sitede bulunan telefon numaraların doğruluğu garanti etmemektedir. Sitede yer alan resimlerin çoğunluğu temsilidir, gerçek resmi olmayabilir.

Sayfa içerisinde yer alan kişi, kurum, kuruluş veya diğer sektörlere sadece ilgili yerin bulunduğu sayfa içerisinde ki iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Buradan ulaşmanız kesinlikle mümkün değildir.

Sizde sitede yer almak iletişim bilgilerinizi site üzerinden diğer ziyaretçiler ile paylaşmak isterseniz mail adresinden iletişime geçebilirsiniz. Bizlere ulaşmak isterseniz mail gönderebilirsiniz. İletişim adresimiz: biz @teldizin.com.