Hacı Sayid Genel Merkez, Haramidere, Beylikdüzü, İstanbul

Adres: Yakuplu Mahallesi Sanayi Caddesi Beysan Sanayi Sitesi Numara: 10/1-2-3 Haramidere / Beylikdüzü / İstanbul
Tel: 0 212 652 34 75
Diğer Tel: 0 212 652 34 76
Faks: 0 21 652 48 73

Genel Bilgilendirme:

Hacı Sayid Genel Merkez, Haramidere, Beylikdüzü, İstanbul

Hacı Sayid, Haramidere – Beylikdüzü ilçesinde İstanbul ilinde genel merkezi bulunan baklava, pasta, sütlü tatlı, unlu mamuller, kahvaltı ürünleri, börek ve çikolata gibi ürünleri üretim ve satışını yapmaktadır.

ilk olarak 1968 yılında bu sektörde çalışmaya başlayan aslen Gaziantepli olan Burhan ve Mehmet Dinçerler Kardeşler Gaziantep tatlı kültürünü de iyi bildiklerinden 1983 senesinde Hacı Sayid markası adında kendi yerlerini açarlar.

Hızla büyüyen firma günümüzde 15.000 metre kare alanda şekerleme üretimi yaparken toplamda 43 mağazaya ulaşmıştır. Mağazalarında müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutmayı amaçlayan Hacı Sayid restoranlarından yeme, içme ve şekerleme gibi ürün çeşitlerini bulabilirsiniz.

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yerin harita da ki konumunu görebilir, ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Hacı Sayid Genel Merkez, Haramidere, Beylikdüzü, İstanbul için bir şikayet, yorum yazılmış.

  1. Yönetici olarak koyduğunuz kişiler ürünleri satmamak için uğraşıyor multinet ve nakit ödeme işlemi yaşamıyormuşum. Hepsi ya nakit ya multinet olacakmış. Bir daha size gelmek mi tövbe bu zamanda müşteriyi kasadan çevirme sanki bedava istiyorum.