Greyder Ayakkabı Forum İstanbul AVM, Bayrampaşa, İstanbul

Adres: Kocatepe Mahallesi Paşa Caddesi İstanbul Forum AVM Numara: 12 Bayrampaşa / İstanbul
Tel: 0 212 437 06 66

Genel Bilgilendirme:

Sayfada verilen yer ile iletişime geçmek için adres, telefon, harita ve diğer iletişim bilgilerini bu sayfada görebilirsiniz. Burası için verilen iletişim bilgilerinde diğer telefon numarası, faks, harita, mail adresi gibi iletişim bilgileri açık olarak verilmiş ise site içerisinde yayınlanmaktadır. İletişim bilgilerinden herhangi biri veya birkaçı yoksa verilmemiş ya da olmadığı için sayfa sunulmamıştır.

Sayfa altında harita alanını kullanarak ilgili yerin harita konumunu görebilir, yol tarifi alabilir, haritayı büyütebilir veya küçültebilirsiniz.

Burası ile alakalı diğer yerleri, sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan diğerlerini görün menüsünden görebilir, burası için daha genel alakalı olan yerleri listele menüsü hemen yanında bulunan metin işaretleyici özelliğini kullanarak listeleyebilirsiniz.

Yorum Yazma:

Sayfanın altında yorumlar alanında burası için yorumlarınızı paylaşabilir ya da yazılı olan yorumları (önceden başka kullanıcılar tarafından yazılmışsa) okuyabilirsiniz. Yorum metninde lütfen sürekli büyük harf kullanmadan, imla kurallarına uygun, hakaret ve aşağılayıcı cümleler içermemesine dikkat ediniz. Paylaşılan yorum incelenerek yayına alınacaktır. Yazılan yorum, yorum kurallarına uyulmaması durumunda onaylanmayacaktır.

Yorum içerisinde hassas olan kişisel bilgileri (TC kimlik numarası, kişisel adres ve kişiye özel telefonlar gibi kişisel olan bilgileri) vermemenizi, sitenin sadece iletişim bilgilerinin yer aldığı internet sitesi olduğunu, buradan sayfa içerisinde verilen yer ile iletişim bilgileri haricinde yorumlarda dahil ulaşma imkanınız yoktur.

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Greyder Ayakkabı Forum İstanbul AVM, Bayrampaşa, İstanbul için bir şikayet, yorum yazılmış.

  1. 7.1.2017 tarihinde GREYDER firmasından almış oldugum botlardan hiç ama hiç memnun kalmadın. Bir dünya para vermeme rağmen botları cumrattesi aldım p.tesi işe gelirken giydim ve ofisime geldiğimde ayaklarım su içerisindeydi.

    Ben kış ayında ayaklarımı sıcak tutsun diye beklerken tam tersine ayaklarım buz gbi ve ıslak geziyorum hiç ama hiç memnun kalmadım. En kısa zamandada mağazalarına gidip yetkililerle görüşücem. Kaliteli bir marka diye tercih etmiştim oysaki, ama verdiğim paramada ayaklarımada yazık oldu…