Greyder Ayakkabı Fatih Cadde, Fatih, İstanbul

Adres: Fevzipaşa Caddesi Numara: 43 Fatih / İstanbul
Tel: 0 212 631 61 28

Genel Bilgilendirme:

Greyder Ayakkabı Fatih Cadde, Fatih, İstanbul

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yerin harita da ki konumunu görebilir, ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabilir ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz. Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf kullanmadan, T.C. yasalarına uygun, aşağılayıcı, hakaret edici veya rencide edici cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır.

Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorum veya yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Greyder Ayakkabı Fatih Cadde, Fatih, İstanbul için bir şikayet, yorum yazılmış.

  1. 12 Eylül 2021 tarihinde mağazanızdan spor ayakkabı aldım ama ilk giydim bağını sıkıştırırken takılan delik koptu. Size geri getirsem değiştirir misiniz?