Adres: Mimar Sinan Mahallesi Ankara Yolu Bulvarı Numara: 87 Merkez / Çorum
Tel: 0 364 222 09 99

Genel Bilgilendirme:

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabilir, ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz. Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf ile yazmadan, yasalara uygun, aşağılayıcı cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır. Yorumların yayına alınma süresi azami bir gündür. Nadiren de olsa bu süre iki günü bulabilmektedir.

Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

8 Şikayet, Yorum Yazılmış

 1. Can Kuru 23 Kasım 2021

  Uzun yıllardır Greyder müşterisiyim. Sağlam ve estetik olduğu için sürekli satın alırım bu markayı ve her seferinde 44 numara aldım. Şimdiye kadar ancak son satın aldığım kışlık Greyder ayakkabı ayağıma bir türlü oturmadı. Hepsiburada.com üzerinden satın aldığım ayakkabının satıcısıyla irtibata geçtim satıcı bir şey yapamayacağını anlattı. Greyder müşteri hizmetleri de işimi görmedi. Şikâyet konusu greyder markası değil son aldığım ürünün her zaman satın aldığım numaradan daha küçük olması yani bu ayakkabının kalıbı ile ilgili bir büyüklük problemi olduğunu düşünüyorum.

 2. Nevzat Mere 9 Kasım 2021

  Bir ay kadar önce internetten Greyder yazlık spor ayakkabı aldım ayakkabının tabanı hiç rahat değil giyemiyorum. Ben bu ayakkabıyı yerli marka olduğu için aldım bu ayakkabıların tüketiciler tarafından giyilebilmesi için ürettiğiniz ayakkabı tabanlarını tekrar gözden geçirmeniz gerekiyor. Ben bundan önce Adidas, Nike ayakkabılar giydim onlar çok rahattı. Bizim yerli ayakkabılarımız neden rahat olmasın.

 3. Nilgün Alakuş 28 Temmuz 2021

  İstanbul’da yaşıyorum oğlum 48 – 48,5 ayakkabı giyiyor. Geçen senelerde kış sezonunda bu numaralara ulaşabildiğimiz halde bu sene 48 numara çalışılmadığı söylendi. Tahmin ettiğiniz gibi yeni nesil boyları uzadı ve ayak numaraları büyüdü niçin 48 den vaaz geçildi? Yurt dışında olsak hiç zorluk yaşamayız ama Türkiye’de yaşıyoruz. Lütfen tekrar 48 numara üretimine başlar mısınız? Şimdiden teşekkürler. Bir anneyim.

 4. Fatma Bayraktar 1 Şubat 2019

  Daha bu sezonda bir bot aldım. Toplam üç ay ya da dört ay giydim ve ayağım her yağmur yağdığında ıslanıyor. Aradığımda ise sız su geçirmeyen ürünlerimizden alsaydınız bunu su geçirmesi normaldir diye bir cevap aldım.

  Yani 500 değil 300 liralık ürün aldığınızdan normaldir su geçirmesi diyorlar. Hiç yakıştıramadım. Fabrikasına kadar arayacağım. Yetkilileri ile görüşmeye çalışacağım bu işin peşini bırakmayacağım.

 5. Osman Damar 12 Nisan 2018

  2017 öğretmenler gününde bot almıştık. Ne yazık ki toplamda 20 gün ancak giydik yetkililere başvurduk gitti hata yok denildi. Ayak tabanımda su toplaması ve ayak bileklerimde yara yapıyor. Tekrar verdim bekliyorum.

  Seneye yetiştirirlerse kışa giyeceğim yoksa yönetime hediye edeceğim. Kendileri giyerler mi ne yaparlar bilmem. Başarılarından ve ilgilerinden dolayı teşekkürler.

 6. Erdogan Şahin 26 Haziran 2017

  Greyderden ayakkabı aldım. 15 gün sonra patladı. Değişim için fabrikaya gittim. Nerden aldıysan oradan deyiştir diyorlar. İskilipli olmam hasebiyle utanıyorum ayıp, ayıp başka bir şey demiyorum size bu konu hakkında gereken tüm yerlere başvuru yapacağım.

 7. Zeki Olcay 13 Haziran 2017

  İndirimli ürün aldım fakat fişi ile birlikte aldım. Bir gün sonra aynı fiyat ürünün değişimi istedim fakat değişimi olmaz söylendi. Marka ürün ben bunu sokak işportasından almadım.

 8. Davut Temel 29 Kasım 2016

  Ben İstanbulda ikamet ediyorum. Bana bir arkadaşım tavsiye etti greyderi ve aldım. Giydim malum bugün de çok yağmur yağdı ve aksam eve geldiğimde uç kısımlarında bir nemlilik vardı. Elimi içine soktuğum zaman anlaşılır karlı havada da tamamen suyu çeker belli 320 lira verdim ama bunda bir fabrika hatası olabilir mi?