Greyder Ayakkabı Çorum Fabrika Shop, Merkez, Çorum

Adres: Mimar Sinan Mahallesi Ankara Yolu Bulvarı Numara: 87 Merkez / Çorum
Tel: 0 364 222 09 99

Genel Bilgilendirme:

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabilir, ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz. Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf ile yazmadan, yasalara uygun, aşağılayıcı cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır. Yorumların yayına alınma süresi azami bir gündür. Nadiren de olsa bu süre iki günü bulabilmektedir.

Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Greyder Ayakkabı Çorum Fabrika Shop, Merkez, Çorum için 6 şikayet, yorum yazılmış.

  1. İstanbul’da yaşıyorum oğlum 48 – 48,5 ayakkabı giyiyor. Geçen senelerde kış sezonunda bu numaralara ulaşabildiğimiz halde bu sene 48 numara çalışılmadığı söylendi. Tahmin ettiğiniz gibi yeni nesil boyları uzadı ve ayak numaraları büyüdü niçin 48 den vaaz geçildi? Yurt dışında olsak hiç zorluk yaşamayız ama Türkiye’de yaşıyoruz. Lütfen tekrar 48 numara üretimine başlar mısınız? Şimdiden teşekkürler. Bir anneyim.

  2. Daha bu sezonda bir bot aldım. Toplam üç ay ya da dört ay giydim ve ayağım her yağmur yağdığında ıslanıyor. Aradığımda ise sız su geçirmeyen ürünlerimizden alsaydınız bunu su geçirmesi normaldir diye bir cevap aldım.

    Yani 500 değil 300 liralık ürün aldığınızdan normaldir su geçirmesi diyorlar. Hiç yakıştıramadım. Fabrikasına kadar arayacağım. Yetkilileri ile görüşmeye çalışacağım bu işin peşini bırakmayacağım.

  3. 2017 öğretmenler gününde bot almıştık. Ne yazık ki toplamda 20 gün ancak giydik yetkililere başvurduk gitti hata yok denildi. Ayak tabanımda su toplaması ve ayak bileklerimde yara yapıyor. Tekrar verdim bekliyorum.

    Seneye yetiştirirlerse kışa giyeceğim yoksa yönetime hediye edeceğim. Kendileri giyerler mi ne yaparlar bilmem. Başarılarından ve ilgilerinden dolayı teşekkürler.

  4. Greyderden ayakkabı aldım. 15 gün sonra patladı. Değişim için fabrikaya gittim. Nerden aldıysan oradan deyiştir diyorlar. İskilipli olmam hasebiyle utanıyorum ayıp, ayıp başka bir şey demiyorum size bu konu hakkında gereken tüm yerlere başvuru yapacağım.

  5. İndirimli ürün aldım fakat fişi ile birlikte aldım. Bir gün sonra aynı fiyat ürünün değişimi istedim fakat değişimi olmaz söylendi. Marka ürün ben bunu sokak işportasından almadım.

  6. Ben İstanbulda ikamet ediyorum. Bana bir arkadaşım tavsiye etti greyderi ve aldım. Giydim malum bugün de çok yağmur yağdı ve aksam eve geldiğimde uç kısımlarında bir nemlilik vardı. Elimi içine soktuğum zaman anlaşılır karlı havada da tamamen suyu çeker belli 320 lira verdim ama bunda bir fabrika hatası olabilir mi?