Gözen Kitabevi, Tepebaşı, Eskişehir

Adres: Cumhuriyet Mahallesi İsmet İnönü 1 Caddesi Numara: 7/B Tepebaşı / Eskişehir
Tel: 0 222 231 79 15

Genel Bilgilendirme:

Teldizin.com ekibi olarak sizlere kurum, kuruluş ve diğer sektörlerin iletişim bilgilerini sunmaya çalışıyoruz. Siteye masaüstü bilgisayar, mobil veya tablet bilgisayar ile istediğiniz yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sayfada bulunan iletişim bilgilerinden, sayfa başlığında verilen yer ile iletişime geçebilir, sayfa altında bulunan haritada burası için harita konumunu görebilir, haritayı büyütebilir, yakınlaştırabilir ve harita üzerinde gezinti yapabilirsiniz.

Sistem tarafından otomatik oluşturulan diğerlerini görün alanında burası ile alakalı olan diğer alternatifleri görebilir. İlginizi çeken alternatife geçiş yaparak orası için de iletişim detaylarını sayfada içerisinde görebilirsiniz. Listele menüsünde, menüde yer alan metinlerden birisine dokunarak, listelemek istediğiniz metin ile alakalı daha fazla telefon numaralarını site içerisinde bulabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Yorum yazarken siteye üye olmanız, üye girişi yapmanız gerekmez! Yorum takibi, başkası tarafından bu sayfaya yazılan yorumlardan haberdar olmak için siteye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Yazılan yorum metni için Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun, sürekli büyük harf kullanmadan, hakaret, aşağılayıcı veya argo sözlerden kaçınarak, mümkün olduğunca imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgiler (yorum onayladıktan sonra diğer kullanıcılar tarafından gözükmektedir) içermeyecek şekilde yazmaya dikkat ediniz.

Yorum ve görüşler site moderatörleri tarafından kurallara uygunluğu incelenerek yayına alınmaktadır. , kurallara uygun olarak yazılmış ise yayına alınacak, aksi hâlde gönderiler onaylanmayarak silinecektir. Paylaşımlarınızı kurallara uygun bir şekilde yaptığınız için teşekkür ederiz.

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Gözen Kitabevi, Tepebaşı, Eskişehir için 2 şikayet, yorum yazılmış.

  1. Adresimiz 70 yıldır. CumhuriyeT Mah. İsmet İnönü 1 Caddesi No:7B Tepebaşı /Eskişehir. Sitenizde Şirintepe Mah. yazılmış düzeltilmesi önemle rica olunur. Gözen Kitap Kır. Ltd. Şti.

    1. Selam Hüseyin Bey, isteğiniz üzere adres alanı Cumhuriyet Mahallesi İsmet İnönü 1 Caddesi olarak güncellenmiştir. Yardımınız için teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.