Adres: Cumhuriyet Mahallesi Hayrettin Eser Caddesi Numara: 25 Bünyan / Kayseri
Tel: 0 533 348 41 51

Genel Bilgilendirme:

Gökçe Tarım Aletleri, Bünyan

Sayfada verilen yer ile iletişime geçmek için adres, telefon ve diğer iletişim bilgilerini bu sayfada görebilirsiniz. İlgili sayfada bulunan tüm iletişim bilgileri alenen internet üzerinden verilmiş ise site içerisinde yayına alınmaktadır.

Sayfanın alt tarafında bulunan listele menüsünü kullanabilir, burası ile alakalı diğer yerleri sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan diğerlerini görün menüsünden görebilir. Teldizin faal olan yerlerin iletişim bilgilerini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunar ve sitede yer alan tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile (Türkiye için faal olan kişi, kurum, kuruluş ve diğer sektörlerin dizinler halinde telefon ve diğer iletişim bilgileri) hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Sayfanın altında yorumlar alanında burası için görüşlerinizi üye girişi yapmadan paylaşabilir, yazılı olan yorumları (önceden başka kullanıcılar tarafından paylaşım yapılmışsa) okuyabilirsiniz.

Yorumlarınızda sürekli büyük harf kullanmadan, elinizden geldiğince imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgileri (kişisel adres ve kişiye özel telefonlar gibi kişisel olan bilgileri) paylaşamadan, hakaret ve argo söz içermeyen, toplum ahlak kurallarına uygun şekilde yazmaya dikkat ediniz.

Kategori: Gg Listele: ,

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.