Adres: İsmet Kaptan Mahallesi Şair Eşref Bulvarı Numara: 26/B Konak / İzmir
Tel: 0 212 359 03 59

Genel Bilgilendirme:

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabilir, ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz. Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf kullanmadan, yasalara uygun, aşağılayıcı, cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır.

Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

Kategori: Gg Listele: , ,

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

4 Şikayet, Yorum Yazılmış

 1. Kadir Günyer 22 Aralık 2020

  Esimin Xiaomi Redmi Note yeni almıştık. Arızalı olduğu için Çankaya şubeden teslim ettik. 1 gün sonra yenileceği onun yerine Not 9 S verileceği söylendi hala telefonumuz verilmedi. Verilmez ise tüketici haklarına şikayette bulunacağım.

 2. Etkin Pesen 3 Aralık 2020

  Oppo akıllı saatimi batarya sorunu nedeniyle Muğla ili Fethiye ilçesinden yolladım. Hala bir haber yok.

 3. Akın Gezer 14 Eylül 2020

  Telefonu arıyoruz sabahtan beri açan yok.

  1. Derviş Mercan 13 Kasım 2020

   Telafonu niye açmıyorlar.