Adres: Kızılay Mahallesi Necatibey Caddesi Numara: 51 Kızılay / Çankaya / Ankara
Tel: 0 312 232 55 33

Genel Bilgilendirme:

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabilir, ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz. Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf ile yazmadan, yasalara uygun, aşağılayıcı cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır. Yorumların yayına alınma süresi azami bir gündür. Nadiren de olsa bu süre iki günü bulabilmektedir.

Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

3 Şikayet, Yorum Yazılmış

  1. Salih Çelik 24 Ağustos 2021

    Hometech Alfa-8SL tablet geldi hiç açılmıyor ve şarj olmuyor. Daha geleli 10 gün oldu.

  2. Mehmet Şimşek 9 Mart 2021

    Genpa teknik servisten herhangi birine telefonla aradığım halde telefonu açmıyorlar.

  3. Hasan Capat 31 Ekim 2020

    Telefonum Xiaomi Not 9 Pro telefonum 1 aylık Türkiye garantili cihaz tertemiz hiçbir sıkıntı yoktu ama telefonuma mı 12 güncellemesi gelmedi. Neden olduğunu araştırdım ve buldum arkadaşlarımın mı sürümünün yanında yazan rakamlar TR içermektedir. Benim o yazdığı yerde TR yerine im yazıyı ve telefonda yazılımsal bir sorun olduğunu öğrendim. Ayriyeten telefonumun arka kamerası toz almış net çekme sorunu var. Telefonumun yenisi ile değişmesini istiyorum.