Fakir Yetkili Servis Maltepe, Maltepe, İstanbul

Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Kırlangıç Sokak Numara: 10 Maltepe / İstanbul
Tel: 0 216 383 00 87

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Fakir Yetkili Servis Maltepe, Maltepe, İstanbul için bir şikayet, yorum yazılmış.

  1. 73011696 Seri no’lu, Fakir Hausgerate model elektrikli süpürgemi, çalışma esnasında içinden dumanlar çıktığı için durdurdum ve Maltepe – Kırlangıç Sokak’ta bulunan yetkili servise 14.09.2020′ tarihinde götürdüm.

    Ertesi gün “Motor ve Hepa Filtre” değişimi gerektiğini ve 300.- TL karşılığında onarım ve hepa filtre değişimi yapabileceklerini telefonla belirttiler. Kabul ettim.

    Bu gün süpürgemi (19.09.2020) teslim almağa gittiğimde hepa filtresini kontrol etmek istedim. Benim eski filtrenin, filtre kartonunu söküp plastik çerçeveye yeni karton koyarak etrafını silikonla yapıştırdıklarını gördüm.

    Tezgâhın arkasında asılı duran orjinal filtreyi isteyerek karşılaştırma yaptım ve makineme taktıkları filtrenin orjinal olmadığını kanıtladım. Bir yanlışlık olduğunu söyleyerek orijinali ile değiştirdiler. Ödememi yapmak istedim. Telefonla motor ve hepa filtre değişimi için 300.- TL demişlerdi ancak bir yanlış anlaşılma olduğunu iddia ederek benden 320.-TL aldılar. Maltepe Kırlangıç sokakta bulunan yetkili servisinizin güven vermediğini söylemek istiyorum.