Et Balık Kurumu Sivas Satış Mağazası, Merkez, Sivas
ID: 74063
1 Puan (En Düşük)2 Puan3 Puan (Orta)4 Puan5 Puan (En Yüksek) Değerlendir
Loading...
Dizin: Ee

Adres: Sularbaşı Mahallesi İmam Hatip Sokak Numara: 17/A Merkez / Sivas
Tel: 0 346 224 24 01

Genel Bilgilendirme:

Et Balık Kurumu Sivas Satış Mağazası, Merkez, Sivas

Et, Balık Kurumu Sivas satış mağazası Mayıs 2018 tarihinde açılarak halka Et Balık kalitesi ile et satışına başlamıştır.

Mağaza Kepenek Caddesi arkasında Kız İmam Hatip karşısında yer almaktadır. Müşterilere uygun fiyat ve kurum kalitesi ile her zaman et satışımız devam etmektedir.

Yorum yazarken siteye üye olmanız, üye girişi yapmanız gerekmez! Yorum takibi, başkası tarafından bu sayfaya yazılan yorumlardan haberdar olmak için siteye ücretsiz üye olabilirsiniz. Yazılan yorum metni için Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun, sürekli büyük harf kullanmadan, hakaret, aşağılayıcı veya argo sözlerden kaçınarak, mümkün olduğunca imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgiler (yorum onayladıktan sonra diğer kullanıcılar tarafından gözükmektedir) içermeyecek şekilde yazmaya dikkat ediniz.

Yorumlar site editörleri tarafından yorum kurallarına uygunluğu kontrol edilerek, kurallara uygun olarak yazılmış ise yayına alınacak, aksi hâlde gönderiler onaylanmayarak silinecektir. Paylaşımlarınızı kurallara uygun bir şekilde yaptığınız için teşekkür ederiz.

Et Balık Kurumu Çalışma Saatleri:

Pazartesi: 09:30 — 18:30
Salı: 09:30 — 18:30
Çarşamba: 09:30 — 18:30
Perşembe: 09:30 — 18:30
Cuma: 09:30 — 18:30

Cumartesi: 09:30 — 18:30
Pazar: KAPALI

Harita

Yorum Yaz

Üyelik gerektirmez. Direk yorum yazabilirsiniz.

Et Balık Kurumu Sivas Satış Mağazası, Merkez, Sivas için 7 yorum yapılmış.

 1. gardaş hep eleştiriyozda iyi yanları hiç söylemiyoz millet kavurmanın ne olduğunu unutmuştu sivasa et balık geldi millet kavurmayı ucuza yiyor kalitesi de çok çok iyi eleştiriyi hep yapıyoz güzel yanlarını yazmıyoz sivasın neredeyse yarısı buradan et alıyor.

  Sivasın köftesi meşhur bilirsiniz her yediğin yerde köftenin tadı farklı farklı neden biliyormusunuz nasıl et yediğin meçhul herkes sivas köftesi diyor ama artık ne var içinde belli değil kirli teyfik sivas köftesi meşhur oldu adam harbi köfte yapıyor adamın namı üzerinden sivasta herkes sivas köftesi satar oldu ama nerde o kalite imkansız.

  Yine et balık güvenilir inek eti yediğini biliyorsun gardaşım eleştirmek yerine böyle bir imkan verenlere et yiyoruz diyerek dua etmek lazım.

 2. tepsi köftedeki kıyma pişince geriye yarım kavanoz yağ kaldı İNSAF YAHU

 3. Ahmet Turan Aslan

  Güzel bir uygulama fakat bazı eksik yanları var daha da iyi olabilir.

  1. Ahmet bey ben gidip gezdim eski dayı bisikletin karşısında yeni açılmış. 4 veya 5 kişi çalışıyorlar. Gayet de temiz yerleri vardı. Dana kıyma fiyatı 28.5, dana kuşbaşı fiyatı da 31 türk lirası idi.

   Devlet kontrolünde olması tabiki burayı çekici kılıyor. Şahsen bir eksik görmedim telefon numaranız var mı diye sorduğumda yok dediler neden diye de sormadım yeni olmasındandır sanırım.

   1. Sedat Bey, Sivas Et Balık Kurumu satış mağazasını telefon numarası belli oldu. Sayfada Et Balık Kurumunun sitesinden aldığımız şekilde adres ve telefon numarası güncellenmiştir. Bilginize sunarız.

    1. Telefonu açan yok yalnız

  2. yaşlı adam et yağlımı dedi tezgahtar kıymayı adamcağızın burnuna uzatıp al işte kokla dedi ayıp ayıp