Ender Otel, Ayvalık, Balıkesir

Adres: Namık Kemal Mahallesi 15 Eylül Caddesi Numara: 2 Ayvalık / Balıkesir
Tel: 0 266 327 27 38
Faks: 0 266 327 27 98
Mail: info@cundaenderotel.com

Genel Bilgilendirme:

Ender Otel, Ayvalık

Otelimizde yaz ve kış sezonunda size özel fiyatlar ile konaklamak ister misiniz? Yaz ve kış sezonu neden mi açıklayalım? Birçok otelde kış sezonu otele az talep olmasından dolayı fiyatlar düşük yaz sezonunda ise turizm arttığından fiyatlar yükselmektedir.

Buda özellikle yerli ziyaretçilerin bütçelerine göre otel bulmaları zorlaştırmaktadır. Ender Otel bu sebepten dolayı ister yaz sezonu olsun isterse kış sezonu olsun fiyatlar aynı şekilde tutulmaktadır. Ender Otel 7 adet odaları, odaların içerisinde klima, wireless ile ücretsiz, kesintisiz ve sınırsız internet hizmeti, televizyon, mini atıştırmalık yerleri ile otel müşterilerin ihtiyaçlarına göre gerek içi yapısını gerekse görsel açıdan konaklamadan zevk alabilmeniz için dış yapısı titizlikle dizayn edilmiştir. Otelde ayrıca balkon, bahçe, banyo, uyandırma servisi, telefon hizmeti ve saç kuruma makinesi bulunmaktadır.

Cunda’nın eşsiz havasında konaklama ve kahvaltı imkanını Ender Otelde bulabilirsiniz. Cunda, Ayvalık için otel arıyor fiyatının uygun olmasını bütçenizi zorlamamasını istiyorsanız size Ender Otel fiyatlarını diğer Cunta otellere göre karşılaştırmanızı tavsiye ederiz. Ayvalık, Cunda konaklama, tatil için gelen tüm tatil sevenleri ağırlamak misafir etmek bizim işimizdir. Biz ve otel çalışanlarımız istiyoruz ki buraya tatile gelecek tatil severler yine Cunda’ya tatile gelsinler ve tekrar Cunya’da tatili için bizleri yine tercih etsinler.

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.