Adres: Güneşli Mahallesi Gür Sokak Numara: 18 Küçükçekmece / İstanbul
Tel: 0 546 851 23 45

Genel Bilgilendirme:

Sayfada telefon numarası, adres ve diğer iletişim bilgilerini bulabilir, burası için yorum yazabilirsiniz. Teldizin faal olan yerlerin iletişim bilgilerini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunar ve sitede yer alan tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Sayfa sonuna doğru diğerlerini görün menüsünden burası ile alakalı diğer alternatifleri görebilirsiniz. Site içerisinde daha geniş alternatifler için site altında listele menüsü yanında bulunan metinlerden ilginizi çeken metini seçerek ulaşabilirsiniz. Alternatif telefon numaraları ürün, hizmet ve diğer iletişim ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabilir.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Yorum yapmak için siteye üye olmanız, üye girişi yapmanız gerekmez. Direk yorum ve görüşlerinizi buradan paylaşabilirsiniz. Yazdığınız yorum ile diğer ziyaretçileri bilgilendirirsiniz.

Yorumlarda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun, sürekli büyük harf kullanmadan, hakaret, aşağılayıcı veya argo sözlerden kaçınarak, elinizden geldiğince Türkçe imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgiler içermeyecek şekilde yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.

Yorum ve görüşler site moderatörleri tarafından kurallara uygunluğu incelenerek kurallara uygunsa yayına alınmaktadır. Kurallara uygun olarak yazılmayan yorum veya yorumlar onay verilmeyerek, site içerisinde yayına alınmayacak ve siteden tamamen silecektir. Yorumlar ve görüşlerinizi kurallara uygun olarak yazdığınız için teşekkür ederiz.

Kategori: Ee Listele: ,

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.