Dizin: Ee
1 Puan (En Düşük)2 Puan3 Puan (Orta)4 Puan5 Puan (En Yüksek) (Oylanmamış)
Loading...
Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 11 saniye

Adres: Baraj Yolu 2. Durak Gökmen Apt. Altı Numara: 68 Seyhan / Adana
Tel: 0 322 458 63 60
Diğer Tel: 0 322 458 03 68
Mail: elifcicekcilik@hotmail.com

Bilgilendirme:

Özel gününüz veya diğer kutlamalar için çiçek siparişi vermek isteyebilirsiniz. Çiçekcilerde adet, toplu veya çelenk olarak çiçekleri bulabilir, çiçek siparişi verebilir, ister adresten, isterseniz sizin belirlediğiniz bir yere çiçek siparişinizi gönderebilirsiniz.

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabiliri ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz. Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf kullanmadan, yasalara uygun, aşağılayıcı, hakaret edici veya rencide edici cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır.

Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorum veya yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

* Sayfa içerisinde olması gereken, düzeltilmesini istediğiniz yerlerin olduğunu düşünüyorsanız, sayfanın düzeltmesi isteyin. Bir iş gününde düzeltme yapılmaktadır.

Harita

Yorum Yaz

Burası hakkında ne düşünüyorsunuz... Lütfen sürekli büyük harf kullanmayınız!