Doğuş Çay Rize Bölge Müdürlüğü, Merkez, Rize

Adres: Tophane Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Karakan Apartmanı Numara: 145 Merkez / Rize
Tel: 0 464 214 97 55
Diğer Tel: 0 464 214 97 56
Faks: 0 464 214 97 59

Genel Bilgilendirme:

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabilir, ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz. Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf ile yazmadan, yasalara uygun, aşağılayıcı cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır. Yorumların yayına alınma süresi azami bir gündür. Nadiren de olsa bu süre iki günü bulabilmektedir.

Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

Harita

Listele: ,

Yorum Yazın

Üyelik gerektirmez, direk yorum yazabilirsiniz!

Doğuş Çay Rize Bölge Müdürlüğü, Merkez, Rize için 3 yorum yazılmış.

  1. Davut Batman

    Asiyan cafe Corum 17 yıldır doğuş çay tüketiyoruz. Lakin ÇORUM şubenizden yeterli hizmet alamıyoruz.

  2. Merhaba 2. Sürgün çay bedelleri 1. Ayda ödeneceği söylenmişti fakat 2. Aya girdik hala ödenmedi nedenini ve nezaman ödeneceK?

  3. Dursun yılmaz

    Ocak ödemeli aldığınız çayların ödemelerini hala ödemediniz neden ay sonunumu bekliyorsunuz acaba ihtiyaçlarımız var sizin ihtiyacımız yok mu?