Dismek Kimyevi Maddeler San. ve Tic. Ltd. Şti., Bağcılar, İstanbul

Adres: Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Caddesi Balance Güneşli Residence Numara: 19/6 Kat: 17 Bağcılar / İstanbul
Tel: 0 212 890 90 09
Diğer Tel: 0 212 890 90 09
Faks: 0212 890 90 11
Mail: dismek@dismek.com.tr

Genel Bilgilendirme:

Teldizin.com ekibi olarak sizlere kurum, kuruluş ve diğer sektörlerin iletişim bilgilerini sunmaya çalışıyoruz. Siteye masaüstü bilgisayar, mobil veya tablet bilgisayar ile istediğiniz yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sayfada bulunan iletişim bilgilerinden, sayfa başlığında verilen yer ile iletişime geçebilir, sayfa altında bulunan haritada burası için harita konumunu görebilir, haritayı büyütebilir, yakınlaştırabilir ve harita üzerinde gezinti yapabilirsiniz.

Sistem tarafından otomatik oluşturulan diğerlerini görün alanında burası ile alakalı olan diğer alternatifleri görebilir. İlginizi çeken alternatife geçiş yaparak orası için de iletişim detaylarını sayfada içerisinde görebilirsiniz. Listele menüsünde, menüde yer alan metinlerden birisine dokunarak, listelemek istediğiniz metin ile alakalı daha fazla telefon numaralarını site içerisinde bulabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Yorum yazarken siteye üye olmanız, üye girişi yapmanız gerekmez! Yorum takibi, başkası tarafından bu sayfaya yazılan yorumlardan haberdar olmak için siteye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Yazılan yorum metni için Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun, sürekli büyük harf kullanmadan, hakaret, aşağılayıcı veya argo sözlerden kaçınarak, mümkün olduğunca imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgiler (yorum onayladıktan sonra diğer kullanıcılar tarafından gözükmektedir) içermeyecek şekilde yazmaya dikkat ediniz.

Yorum ve görüşler site moderatörleri tarafından kurallara uygunluğu incelenerek yayına alınmaktadır. Kurallara uygun olarak olan yazılar yayına alınacak, aksi hâlde gönderiler onaylanmayacak silinecektir. Paylaşımlarınızı kurallara uygun bir şekilde yaptığınız için teşekkür ederiz.

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Dismek Kimyevi Maddeler San. ve Tic. Ltd. Şti., Bağcılar, İstanbul için 2 şikayet, yorum yazılmış.

  1. Firma İstanbula taşınmıştır. Güncel bilgileri Dismek Kimyevi Maddeler San. ve Tic. Ltd. Şti. Mahmutbey Mh, Taşocağı Yolu Cd. Balance Güneşli Residence No:19/6 Kat:17 PK:34218 Bağcılar / İstanbul. Tel: 0212 890 90 09 – Tel: 0212 890 90 10 Faks: 0212 890 90 11- E-Mail: dismek @ dismek.com.tr güncelleme yapmanızı rica ederiz.

    1. Selam Abdulkadir Bey, istediğiniz üzere firma Kırşehir’den İstanbul iline taşınarak tüm verilen iletişim bilgileri güncellenmiştir. Yardımınız için teşekkür ederiz.