Ceylanoğlu İç Giyim Fabrika, Merkez, Sivas

Adres: 1. Organize Sanayi 3. Bölge 5. Cadde Numara: 38 Merkez / Sivas
Tel: 0 346 218 18 14

Genel Bilgilendirme:

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yerin harita da ki konumunu görebilir, ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabilir ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz. Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf kullanmadan, T.C. yasalarına uygun, aşağılayıcı, hakaret edici veya rencide edici cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır.

Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorum veya yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

Harita

Listele:

Yorum Yazın

Üyelik gerektirmez, direk yorum yazabilirsiniz!

Ceylanoğlu İç Giyim Fabrika, Merkez, Sivas için 2 yorum yazılmış.

  1. bay işçi alımınız war mı

  2. Sevgi SEVİNÇ

    İyi günler kolay gelsin gaziantep makina furkan tekstil olarak başarılarınızın devamını dileriz. Herhangi bir makina ve yedek aksesuar ihtiyacınız eğer olursa lütfen benimle iletişime geçiniz iyi çalışmalar.