Casper Yetkili Teknik Servis Ümraniye, Ümraniye, İstanbul

Adres: Atatürk Mahallesi İrfan Sokak Numara: 8 Ümraniye / İstanbul
Tel: 0 216 505 19 53

Genel Bilgilendirme:

İlgili yer için telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak ilgili yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfa altında ilgili yer ile yazılmış olan yorumları okuyabilir, sizde burası için yorum veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Diğer ziyaretçilerin burası için detaylı bilgi edinmesini yorumlarınız ile sağlayabilir, ziyaretçilere düşüncelerinizi buradan aktarabilirsiniz. Yorum alanını kullanacak kişiler yorumlarını yazarken sürekli büyük harf ile yazmadan, yasalara uygun, aşağılayıcı cümleler kullanmadan yorumlarını paylaşabilirler. Yorum veya yorumlar onay sürecinden geçerek site içerisinde yayına alınmaktadır. Yorumların yayına alınma süresi azami bir gündür. Nadiren de olsa bu süre iki günü bulabilmektedir.

Yorum kurallarına uyulmaması takdirde yorumlar direk olarak silinerek ilgili yoruma onay verilmemektedir. Bu hususlara dikkat ederek yorumlarınızı paylaşmanızı rica ederiz.

Harita

Yorum Yazın

Üyelik gerektirmez, direk yorum yazabilirsiniz!

Casper Yetkili Teknik Servis Ümraniye, Ümraniye, İstanbul için 6 yorum yazılmış.

 1. casper tabletimin garantisini nereden başlatacağım

 2. Hayrettin erkan

  Ben yeni sıfır casper leptop aldım geleli bir ay oldu kullanmadan boşluk tuşu bir tarafı çalışmıyor ne yapmam lazım

  1. faturasını bul servise git 2 yıl garantilidir casperlar birde faturayı kesin al orada ne zaman aldığın yazar öyle söylemeyle olmaz belge olacak

 3. Cumartesi günü açıkmısınız?

 4. Dün telefonla konuşurken ses bozuk gittiği için tamir etsinler diye teslim ettiğim yer. bir saat sonra sms gönderecez gelip tlfnunuzu alabilirsiniz dediler ama gün bitti sms falan gelmedi.

  Takip numarasıyla internetten kendim baktım cihaz teslime hazır yazıyordu bugün gittim aldım. ordan işe gittim tlfnmdaki sorun gitmemiş hala devam ediyor üstelik tlfnumun kenarını da kırmıslar artı arama yapamıyorum kimse de beni arayamıyır ulasılmıyor.

  Hattıma üstelik şebekem ful çekiyor gözükmesine rağmen bir sorunu vardı üç oldu tamir etceklerine daha da zarar verdiler tlfnuma adı da yetkili servis sıradan bir telefon tamircisine vermedim tlfnu farkınız bu mu tüketici haklarına şikayet edicem sizi.

 5. 3 ay önce aldım cespar via e2 sadece 1 gün kullanabiliyorum kalan zamanı servisle yolda geçiyor.6 cı kez servise gönderiyorum ne para iadesi nede telefonda iyileşme var.