Adres: Çavuş Mahallesi Üsküdar Caddesi Numara: 151/A Şile / İstanbul
Tel: 444 63 33

Genel Bilgilendirme:

Sayfa içerisinde bulunan iletişim bilgileri ile Bosch yetkili servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Servis ile Bosch beyaz eşya, küçük ev aletleri, ısıtma – soğutma, pişirme grupları ve daha birçok kategori de Bosh ürün grupları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yetkili servis, Bosch ürünlerin tamiratında Bosch tarafından yetki verilen iş yeridir. Servis tamirat, bakım, onarım, kullanım kılavuzu gibi işlemlerinizde size yardımcı olmak amacı ile faaliyet göstermektedir. Özellikle bakım ve onarım işlemlerini yetkili servislerden yaptırmanız sizin faydanıza olacaktır.

Yetkili servis dışında yapılan işlemlerde orijinal parça kullanılması, ilerleyen günlerde tekrar aynı yerden sorun çıkarması gibi daha birçok sorun ile karşılaşıldığı aşikardır. Ürünün doğru yerde, doğru şekilde işlem yapılmasını istiyorsanız yetkili servis ile iletişime geçmelisiniz.

Bir ürün almak istiyorsunuz ve ne almak istediğinize karar veremediniz ya da sizin alacağınız ürün size yeterli olup olmadığını tam olarak kavrayamadınız. Bu gibi üründe merak ettiğiniz, size uygun ürünün hangisinin olduğunu yine yetkili servislerden yardım alarak karar verebilirsiniz.

Birçok kişinin bilgi sahibi olmayan kişilerden, doğruluğu kesin olmayan bilgilerden, kulaktan dolma alakasız kişilerden bilgi alarak seçim yaptığı günümüzde sıklıkla görülmektedir. Alınacak ürünün kararını doğru kaynaktan, doğru kişilerden yani yetkili servis ustalarından almak doğru ve yerinde bir karar olacaktır.

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.