Adres: Hastane Caddesi 122. Sokak Numara: 21 Muratpaşa / Antalya
Tel: 0 242 243 15 00
Faks: 0 242 242 14 00

Genel Bilgilendirme:

İlgili havayollarına iletişim bilgilerinden ulaşarak uçak bileti satışı, uçuş saati, bilet fiyatı, rezervasyon bilet satışı, kampanyalar, tek yön veya aktarmalı uçuş güzergah bilgisi, havaalanı ulaşım veya diğer Havaalanı bilgisi, uçuş arama, uçuş paket bilgisi, vize işlemleri ve diğer uçak seyahat hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Uçuşunuzu Önceden Planlayın

Birçok havayollarından önceden kesilen biletler daha uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Eğer belli bir tarihte havayollarını tercih edecekseniz 3 veya 5 ay önceden biletinizi satın alınız. Uçaklarda genellikle doluluk oranına göre fiyatlar doldukça değişmektedir. Siz bu durumda önceden uçak biletinizi kestireceğiniz için en dip fiyattan alma şansını yakalayabilirsiniz. Özellikle tatiller ve sıklıkla seyahat edilen bir zamana uçuşunun denk geliyorsa önceden alının rezervasyon bilet daha uygun olacaktır.

Bagajınızı Azaltın

Her havayollarında size verilen bir bagaj hakkı vardır. Eğer bagajınız havayollarının verdiği sınırlamayı aşarsa ek ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda uçuş fiyatınızda yükselecektir. Bagajınıza verilen sınırlar içinde doldurmanızı tavsiye ederiz. Bagaj hakkı için önceden havayollarını arayarak bagaj hakkında bilgi alın. Birçok firma bagaj hakkı verir. Fakat bazı firmalar bileti ucuza satarak bagaj masrafı yüksek alabilmektedir.

Havayolları Kampanyaları Takip Edin

Tüm havayollarının kendine ait resmi sitesi bulunmaktadır. Kullanmak istediğiniz havayollarının sitesinden kampanyaları inceleyin. Özellikle belli bir uçuş tarihi olmayanlar kampanyayı inceleyerek kampanya döneminde seyahat etmeleri durumunda biletini daha uygun fiyatla satın alabilmektedirler.

Uçuş Güvenliğiniz İçin

Uçuş sırasında mutlaka emniyet kemerinizi takın hostesin uyarını dikkatli olarak dinleyin, yanınızda kalem ve not defteriniz var ise not alın. Türbülansa girildiği uyarısı olursa mutlaka emniyet kemerinizi takın. Türbülans uçuşlarda olabilecek ve panik yapılmayacak bir durum olduğunu unutmayın. Pencereden dışarıya bakarak uçuş yapmanın keyfini yaşayın.

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.