Başarı Isıtma ve Soğutma ECA Servis, İzmit, Kocaeli

Adres: Karabaş Mahallesi Şehit Musa Sokak Numara: 36 İzmit / Kocaeli
Tel: 0 262 324 87 70
Diğer Tel: 0 532 234 52 23

Genel Bilgilendirme:

E.C.A. marka ismini Ekrem ELGİNKAN, Cahit ELGİNKAN ve babaları Ahmet ELGİNKAN baş harfleri kullanılarak marka haline getirilmiştir. Üretimin yanı sıra ülkemizde vakıf, eğitim, kültür, bilim ve teknoloji gibi dallarda katkı sağlayan ender firmalar arasındadır.

Günümüzde artık E.C.A markasını bilmeyen ve kullanmayan neredeyse yok denecek kadar azdır. Kişi evinde dahi kullanması gerek konaklama için gittikleri tatil gibi alanlarında, gerekse diğer umumi ihtiyacını gidermek için kullandıkları alanlar içerisinde E.C.A. ürünlerini denk gelerek kullanmıştır.

Özellikle mutfak ve banyo ürünlerinde her evde kaliteli hizmet veren dünya standartlarına uygun ürünler üretmektedir. Armatör, su tesisatı ve doğalgaz vanaları, gömme rezervuar, kromajlı banyo aksesuarları, akrilik küvet ve duş tekneleri yapı, inşaat, ısıtma ve soğutma tarzı ürünlerin üretimini yapan, 81 şehirde ve bu şehirlere bağlı olan birçok ilçede yıllardır faaliyetleri sürdürmektedir.

Site içerisinde yer alan servis bilgileri ile adres, telefon ve diğer iletişim bilgilerini sayfa içerisinde bulabilirsiniz. Sayfa içerisinde bulunan servisler için gerekli olan bilgiler E.C.A. resmi sitesinden yararlanılarak sunulmuştur. Ayrıca servis için Türkiye geneli müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 322 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Servis hakkında soru sormak veya üretmiş olduğu ürünler hakkında bilgi almak, ürünlerin kullanımı ve kullanım alanları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız 444 0 322 telefon numarasından E.C.A. müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Harita

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Başarı Isıtma ve Soğutma ECA Servis, İzmit, Kocaeli için bir şikayet, yorum yazılmış.

  1. Nasıl bir yetersiz bir ekip ve saçma sapan bir sistem içerisindesiniz dünden beri telefonlarınıza bile bakılmıyor, daha kayıt bile oluşturulmadı. Ne çağrı merkezi nede firmanız müşterinizin mağduriyetinizden bile haberiniz yok.

    Kaç kere aradım yazık yine kendi çabamla 24 saat geçtikten sonra ulaşa bildim sizi tüketiciler mahkemesine Cimer, Bimer gibi resmi kurumlara şikâyet edeceğim. Bu soğukta beni bekletmeye bu gibi evde oturtmaya hakkınız yok. Siz ailenizi soğukta bekletir miydiniz?

    Saçma sapan bir açıklama teknik ekibimiz 1 kişi size en kışa zamanda dönüş sağlayacağım gibi belirsizlik içersinde bir açıklama yapıyor. Ne kadar talihsiz bir bekleme süreç içersinde insanları mağdur ediyorsunuz.